TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Mudanya Ülkü Ocağı'na Dikkat Çekici Açılış

Mudanya Ülkü Ocağı'na Dikkat Çekici Açılış

E-posta

Engin DEMİRCİ Mudanya Ülkü Ocağı BaşkanıÜlkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Mudanya Şubesi Mütareke Mahallesi Hükümet Sokak'ta (Kaymakamlık Binası Ara Sokağı) Mehteran gösterisi ve dualarla açıldı.

Açılış töreni Kayı Mehteran takımının muhteşem konseriyle başladı. Mütareke Müze Evi meydanında toplanan genç ülkücüler Mehteran eşliğinde oluşturdukları kortejle yürüyerek açılışı yapılacak binalarının önüne yürüdüler. Yürüyüşe Mudanya Emniyet Güçlerinin motorize ekipleri de katıldı. Genç Ülkücülerin "Ne Mutlu Türküm Diyene Sloganları" sokaklarda yankılandı.

Kayı Mehter Başı'nın yaptığı dua sonrasında İstiklal Marşımızın okunması ve ege bölgesine ait olan zeybek halk oyunları gösterisi sonrasında Ocak Başkanı Engin Demirci yaptığı konuşmasında  Ülkü Ocaklarının hiç bir maddi beklenti içinde olmadan sadece vatan aşkıyla dolu insanlar yetiştirdiklerine dikkat çekerek  “Çocuklarınızın sokaklardan ve kötü alışkanlıkları olan kişilerin ellerinden kurtarmak istiyorsanız Ocağa gönderin. Doğruluk ve dürüstlük timsali vatan aşkıyla dolu gençler olsunlar” dedi.

Ülkü Ocakları Bursa Şube Başkanı Kasım Güler söz alarak açılacak olan binanın Mudanyalılara, Bursalılara ve tüm Türkye’ye hayırlı olmasını diledi. Açılışa çok sayıda MHP Mudanya İlçe Başkanı Fehim Çaptık, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum dernekleri başkanları ile, şehit Astsubay Feyyaz İlhan’ın anne ve babası katıldı.

Mudanya Ülkü Ocağında oluşturulan kütüphaneye  şehit Astsubay Feyyaz İlhan’ın adı verildi.

KAYI MEHTER TAKIMI MUDANYA ÜLKÜ OCAĞI AÇILIŞINDA MUHTEŞEM BİR KONSER VERDİ.

Mudanya Ülkü Ocağı Dualarla Açıldı

Ülkü Ocakları Bursa Şube Başkanı Kasım Demirci Konuşmasını Yaparken

Mudanya Ülkü Ocağı Açılışı Zeybek Halk Oyunları Gösterisi

Ülkü Ocağı Mudanya Açılış Kurdela Kesimi

Son Güncelleme ( Pazartesi, 22 Mayıs 2017 13:32 )  

Namlı Metal çelik Konstrüksiyon

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

GARAJ MOTORSİKLET YETKİLİ SERVİSİ MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU