TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi DEMOKNAZİ, ÇAMURİYET ve SAPTROLOJİ

DEMOKNAZİ, ÇAMURİYET ve SAPTROLOJİ

E-posta

Ömür TantekinDün, namazlı abdestli zararsız bizim mahalle çocukları diye devlete sızdırılan bu melun örgütün, fırsat bulduğunda, neler yapabileceğini gördük. Okumuş cahilleri biliyorduk, okumuş hainleri de bu vesileyle öğrendik. Ülkemde, nankörlük, en parlak dönemini yaşıyor. İmanın iktidar olmadığı yürekte, Şeytan ihtilâl yapar dedik; Şeytan dediğini yaptı.

Atatürk Cumhuriyet'ine ihanet, Atatürk'e ihanettir. Profesyonel münafıkların cezaları çok ağır olmalı;hatta, idam olmalı. Kıyakçılığın sonu, ihanetin telafisi, kahpeliğin bahanesi olmaz. Daha düne kadar, ATATÜRK hocaları astı diye zırlayanlar, bugün hocayı ve cemaatini asın diye feryat ediyor! Darbe, halkı sığır, dikta sürü yapar. Cerahat lideri Fetö'ye, ne istedilerse verenlerin vebalini, hesabını halk ödüyor. Politik güç, entrikasız olmaz. Tarih hükmünü verecek, cehaletin çirkefi ya gaflet, ya da art niyet son tahlilde tam yol rezalet.

1991 TURGUT ÖZAL'IN KALDIRDIĞI HIYANET-İ VATANİYE KANUNU

Dini ve dini mukaddesatı siyasi gayelere esas almak veya alet etmek amacıyla cemiyetler kurmak;bu cemiyetlere girmek, dini kullanarak devletin şeklini değiştirmek ve bozmak. Fesat ve nifak sokmak, gerek tek tek,g erek toplu olarak sözlü ve yazılı veya fiili bir şekilde nutuk söylemek; veyahut yayın sureti ile harekette bulunmak,vatan hainliği sayılır. Bilfiil vatana ihanet edenler, asılarak idam edilir.(T.B.M.M.)meşruluğuna kasteden vatan hainidir.

HER SÖYLENENE İNANMA,HER İNANANA DA SÖYLENME

Devlet, kendi mekanizmasını korumak için, tüm tedbirleri almış ama, rahmetli Özal'la birlikte idam cezasının kaldırılması gündeme gelerek bunların, bu kindar neslin, dindar hainlerin önünü açtılar. Devletin kara kutusu kozmik odaya bile girdiler. Şimdi, idam geri gelsin diyorlar. Sizce gelir mi? Önce aslanı kediye boğdurt, sonra da idam geri gelsin de !... Adalet kadın adıdır, kanun da çalgıdır. Şimdi, kanun çalıyor, adalet oynuyor.

Harama evet mi, hayır mı dendi, biz ne dedik?Seçimlerimiz, kişiliğimizin, ahlakımızın göstergesidir. %50 bir harama evet dedik. Kararımız, kâbusumuz olmasın. Devir, tilki ile plân yapıp, kurt ile avlanan;sonra da oturup, koyun ile yas tutanların devri olmuş. İnsanlık buysa, üstü kalsın. Bizi bu cehaletle, bu coğrafyada yaşatmazlar. Tek duam, yaşattıklarınızı yaşayın.

Hâlâ hayır diyen,sosyal sorumlu, Ultra Milliyetçi Yazar

ÖMÜR TANTEKİN

Son Güncelleme ( Pazar, 21 Mayıs 2017 16:17 )  

Namlı Metal çelik Konstrüksiyon

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

GARAJ MOTORSİKLET YETKİLİ SERVİSİ MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU