TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi TÜRKYILMAZ Adaletsizliğini Bu Kez Saadet Partisi Dile Getirdi.

TÜRKYILMAZ Adaletsizliğini Bu Kez Saadet Partisi Dile Getirdi.

E-posta

Saadet Partisi Mudanya İlçe Başkanı Saim SakinMudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın spor kulüpleri arasında ki adaletsiz yaklaşımına bir tepki de Saadet Partisi Mudanya İlçe başkanı Saim Sakin'den geldi. Sakin yaptığı basın açıklamasında "Dinçspor'un başarısını herkes paylaşırken BAL ligindeyken küme düşen Mudanyaspor futbol takımımızın başarısızlığı ve sebebleri unutturulmak isteniyor. Mudanya Belediyesi Dinçspor hariç diğer takımları göz ardı ediyor" açıklamasında bulundu. Hatırlanacağı üzere geçen hafta Mudanya Klas Spor Kulübü Başkanı Necati Şimşek yaptığı yazılı basın açıklamasında Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'a "DİNÇSPOR'A KİMİN PARALARINI HARCIYORSUN?" diye sormuş fakat bir yanıt alamamıştı.

 

Saim Sakin açıklamasında "Dinleyici olarak katıldığımız belediye meclis toplantısında bir konunun da Mudanya Belediye Dinçspor Hentbol takımının süper lige yükselmesiyle milli ve dini günlerin bütün siyasi parti temsilcileri tarafından kullanmasıdır.

Başarılı olanları takdir etmek, alkışlamak, destek vermek yerinde bir harekettir. Ancak kimse Mudanyaspor’un Bal liginden Bursa amatör kümeye düşmesinden bahsetmemektedir.

Acı da olsa bazı gerçekleri görmemek, adını anlamak olmaz. Devekuşu gibi başımızı kuma gömmemek lazımdır. İyi gün dostu olmadığımızı ortaya koymak gerekmektedir. Çünkü Mudanyaspor Bursa’mızın Mudanya Dinçspor olarak kariyer sahibi bir tarihi bulunmaktadır. Yıllarca hiçbir maddi çıkar beklemeden ismine layık amatörce mücadele ederek Süper Lig'e bir çok oyuncu veren şerefli mazisi bulunan bir spor kulübümüdür.

Bu nedenlerle Mudanyaspor’umuzu sahip çıkmak adına toplantılara güzel toplantılar düzenlenerek, sorunlara çareler bulması gerekmektedir. Mesela;

- Fazlasıyla var olan sporcu kaynaklarını harekete geçirmek için eskiden olduğu gibi Kaymakamlık Kupası düzenlenmesi,

- Mudanyalı olup dışarıda top koşturan sporcularımızı kazanmak,

- İlçemizdeki bir çok teknik direktör ve amatörlerden istifade etmek,

- Belediyemizin desteğiyle sadece müsabık sporcu oynatmak değil, altyapıda sporcu yetiştirmek, girişim ve faaliyetlerinde bulunulması gibi.

Emniyet birimlerimizin açıklamasına göre ülkemizde uyuşturucu kullanma yaşı maalesef 10 yaşın altında düştüğü ifade edilmektedir. Gençlerimizin Kahve köşelerinde ve kötü alışkanlıklarından kurtulması kaçılmaz bir gerçektir.

Bizler Saadet partililer olarak, hepimiz konuya gereken önemin vererek beden ve ruh sağlığıyla önce ahlak ve maneviyatlı gençlerin yetiştirilmesi ile geleceğimizin teminatı olacağına yürekten inanmış bulunmaktayız." dedi.

Hatırlanacağı üzere geçen hafta Mudanya Klas Spor Kulübü Başkanı Necati Şimşek yaptığı yazılı basın açıklamasında Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'a "DİNÇSPOR'A KİMİN PARALARINI HARCIYORSUN?" diye sormuştu. Tıklayın okuyun.

Son Güncelleme ( Cumartesi, 20 Mayıs 2017 10:00 )  

Namlı Metal çelik Konstrüksiyon

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

GARAJ MOTORSİKLET YETKİLİ SERVİSİ MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU