TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi MUDANYA HALK EĞİTİM’DEN YILSONU SERGİSİ

MUDANYA HALK EĞİTİM’DEN YILSONU SERGİSİ

E-posta

Mudanya Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin hazırladığı 2016-2017 eğitim öğretim yılı sergisi, kendilerine ait binalarında düzenlenen törenle ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

 Mudanya Halk Eğitim Merkezi'nin Güzelyalı’daki kendilerine ait sınıflarında düzenlenen serginin açılışına Kaymakam Faik Oktay Sözer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Şeker, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Samet Ali Kılıçoğlu Mudanya Emniyet Müdürü Mehmet Dursun, HEM Müdürü Remzi Ataman ile daire amirleri ve  Siyasi Parti temsilcilerinin yanı sıra kurs öğretmenleri, kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Kurslar hakkında bilgi veren HEM Müdürü Remzi Ataman, HEM bünyesinde bu öğretim yılında 178 kurs açıldığını, 3124 kursiyere eğitim verilerek, kendilerine belgeleri verildi. Tüm bu çalışmalar HEM bünyesindeki 8 kadrolu öğretmen ve idareci ile 34 usta öğreticiyle başardıkları bilgisini verdi.

Hoş geldiniz konuşması yapan HEM Müdürü Ataman, emekleri geçenlere teşekkür ederek bu yıl el sanatları dışında, göçlerle Mudanya’ya yerleşen yabancılara Türkçe okuma yazma kursu, sportif çalışmalara da ağırlık verdiklerini ifade etti. Ataman, Spor branşlarında yüksek başarılara imza attıklarını yapılan müsabakalarda kazanılan başarıları kupa ve madalyalarla ödüllendirildiklerini söyledi. Ataman, “hizmet kalitemizin artmasını sağlanmasında bina sorunun çözülmesinde emeği geçenlere teşeşekkür ediyorum. Bu yıl açık öğreti iş ve işlemleri müdürlüğümüzce yürütülmekte olup, Açık öğretim Lisesinde aktif olarak 301, Ortaokulunda ise 103 öğrenci öğretim görmektedir. İlerleyen yıllarda daha büyük başarılara ve daha fazla kursiyere hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu konuda özveriyle çalışmalarını sürdüren öğretmen ve personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Halk Eğitim Merkezlerinin insanlara meslek edinmesine olanak sağladığını belirterek, usta öğreticilere ve emeği geçenlere teşekkür etti.
Folklor Sınıfı öğrencilerinin gösterilerinin ardından kursiyerlere belgeleri dağıtıldı. Açılış kurdelesinin kesimi sonrası Kaymakam Sözer, ve beraberindekiler, sergiyi gezerek ürünleri inceledi. Kursiyerler tarafından yıl içerisinde yapılan el emeği, göz nuru eserler davetlilerin büyük beğenisini kazandı.

Mudanya Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisini AÇtı.

Mudanya Halk Eğitim Merkezi Sergisi Kaymakam Faik Okyat Sözer 

 Mudanya Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi

 Mudanya Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergi Açılışı Halk Oyunları Gösterisi

 

Son Güncelleme ( Salı, 16 Mayıs 2017 02:21 )  

Namlı Metal çelik Konstrüksiyon

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

GARAJ MOTORSİKLET YETKİLİ SERVİSİ MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU