CUMUR İTTİFAKI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi MHP Mudanya'da Sürpriz Gelişme ve HAYIR Oyu Vereceğiz Açıklaması

MHP Mudanya'da Sürpriz Gelişme ve HAYIR Oyu Vereceğiz Açıklaması

E-posta

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya İlçe Teşkilâtı olağan kongresi ve ilçe Başkanlığı seçimi Uğur Mumcu kültür Merkezinde gerçekleştirdi. İki listeli olarak gerçekleştirilen seçimde Fehim Çaptık’ın listesi yönetime seçildi.

MHP Bursa İlBaşkanı Tevfik Topçu Divan Kurulu Başkanlığına seçilmesinin ardından yaptığı konuşmasında ”Bizler evet ya da hayır verenler arasında bir ayrım yapmayız, bu konuda kimse kimseyisuçlayamaz. Evet kararı almamız, AK Partiye tabi olduğumuz manasına gelmez, eğer evet diyorsak devletin bekası güçlü Türkiye’nin oluşması içindir” dedi.

Kongre öncesi bir konuşma yapan, MHP Mudanya İlçe Başkan adayı Fehim Çaptık, 16 Nisan 2017 günü gerçekleşecek olan Cumhur Başkanlığı Sistemi Referandumunda kesinlikle "HAYIR" oyu vereceklerini, AK Parti’ye tabi olmayacaklarını vurgulayarak, 2019 da yapılacak yerel seçimlerde MHP’yi Mudanya’da iktidara taşıyacaklarını söyleyerek, “Başaramadığımız takdirde koltuğu bırakır gideriz” dedi.

Atama ile MHP Mudanya ilçe Başkanlığını sürdüren Başkan adayı Selçuk Yılmaz, Referandumun ayırıcı olmayıp birleştirici olması gerektiğini belirterek, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Konuşmalar sonunda iki liste halinde kapalı oylamayla seçime gidildi. Seçim işleminin bitiminde yapılan oy sayımı sonrası 400 delegeden 167 delege oy kullandı. 97 oy alan Fehim Çaptık ve listesi kazanırken, Selçuk Yılmaz ve listesi 69 oyda kaldı. 1 oy geçersiz sayıldı.

MHP  Mudanya ilçe Başkanlığına Fehim ÇAPTIK Seçildi.

Son Güncelleme ( Pazartesi, 03 Nisan 2017 02:16 )  

evim_tarzz_ mudanya

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU