TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Ak Parti Mudanya Teşkilatı Vatandaşlarla Kahvaltıda Buluştu

Ak Parti Mudanya Teşkilatı Vatandaşlarla Kahvaltıda Buluştu

E-posta

Ak Parti Mudanya İlçe Teşkilatı, Güzelyalı Mahallesi Merkez Cami yanında verdiği kahvaltıda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ak Parti Mudanya İlçe Teşkilatının düzenlediği, Arif Bayrak, Mehmet Baysan, Ahmet Yazıcı, İbrahim Turan, Nejat Baysan ve Mustafa Bayrak'ın organize ettiği kahvaltıya geçmiş dönem Bursa Milletvekili İsmet Su katıldı. Vatandaşların yoğun katılım sağladığı kahvaltıda konuşan Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal, "referandum çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Gece gündüz 16 Nisan için çalışıyoruz. Bizi bugün burada yalnız bırakmayıp yoğun bir şekilde davetimize icabet etmeniz sandıktan "Evet" çıkacağının en büyük göstergesidir" dedi.

"MUHALİFLER YALAN SÖYLÜYOR"

Referandum çalışmaları esnasında vatandaşlardan gelen olumlu dönüşlerin kendilerine daha fazla çalışma hırsı verdiğini söyleyen Ünal, "muhalifler asılsız, altı boş ve yalan iddialarla halkımızı yanlış yönlendiriyorlar. Maddeler çok açık. Bir tane madde de rejim değişikliği veya anti demokratik bir içerik göremezsiniz. Muhalifler ise her zaman olduğu gibi maddelerin içeriğini çarpıtıyor ve yalan söylüyor" diye vurguladı. Kahvaltıya katılan vatandaşlara teşekkür eden Ünal, "16 Nisan referandumu belkide Cumhuriyet tarihimizin en önemli seçimlerinden biri. Çok çalışıp herkese ulaşıp tek tek maddeleri anlatmamız gerekiyor. Ve biz bunu yapacağız" şeklinde konuştu. Mustafa Kemal Atatürk'ün işaret ettiği muasır medeniyetler ülküsünden hiçbir zaman ayrılmadıklarını ve ulu önderin çizdiği yolda bu memlekete hizmet ettiklerinin altını çizen Ünal, "Biz Atatürk'ü siyasete malzeme yapmayız. Sadece hedeflerine yoğunlaşırız" diye ifade etti.


"GÜZELYALI BİZiMLE"

Kahvaltıda söz alan, Ak Parti Bursa 24. Dönem Milletvekili Av. İsmet Su, seçimin önemine vurgu yaparak, "16 Nisan referandumunda sandıktan "Evet" çıkarsa değişime hep birlikte şahit olacağız. Bizlerin yükü ağır. Ülkemizin müreffeh düzeye ulaşması için sandıktan "Evet" çıkmasından başka bir yol yok" diye belirtti. Yaklaşık 300 kişinin katıldığı kahvaltıda vatandaşlara teşekkür eden Su, "Bir çok seçimde çalıştım. Güzelyalı hep bizimle omuz omuza verdi, bizi yalnız bırakmadığınız için tekrar teşekkür ederim" dedi.

AKP Mudanya Basın Bülteni

AK Parti Vatandaşlarla Kahvaltıda buluştu.

Son Güncelleme ( Pazar, 02 Nisan 2017 01:15 )  

TUFİNİN MUTFAĞI

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU