TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Hayır İçin İnisiyatif Çalışma

Hayır İçin İnisiyatif Çalışma

E-posta

Mudanya İnisiyatif Grubu, 16 Nisan'da yapılacak referandum öncesi başlattığı "Hayır" kampanyasını ilçe merkezi ile kırsalda çeşitli noktalarda sürdürüyor.

Cuma ve Pazar pazarında 'hayır' çalışması yapan grup üyeleri, akşamları ise kırsaldaki mahallelerde kahvehanelerde vatandaşlarla birebir buluşarak çalışmalara devam ediyor.

Anayasa değişikliğine yönelik detayları anlatan kitapçıkları dağıtan grup üyeleri, söz konusu değişikliğin tek kişiye kanun yapma, hükümeti oluşturma, parti başkanlığı, meclisi oluşturma ve feshetme, yüksek yargıyı belirleme, seferberlik ve OHAL ilan etme, devlet bütçesini oluşturma, bürokratları atama yetkisi verdiğine dikkati çekerek, tüm kurumların Başkan'ın partisine göre düzenleneceği için camiye, kışlaya, adliyeye, okula siyasetin gireceğini belirtti.

Anayasa değişikliğinin tarihte örneği olmayan bir öneri olduğunu vurgulayan grup üyeleri,   "Ülke güvenliğinin geleceğinin tek bir kişiye emanet edilmesine, medeni milletler liginden alt kümelere düşürülmesine 'hayır' diyoruz" çağrısı yaparak, vatandaşlardan sandığa destek istedi.

Mudanya İnisiyatif Grubu Başkanlık Referandumunda HAYIR çalışmaları yapıyor

İnisiyatif Grubundan HAYIR çalışması

Son Güncelleme ( Cuma, 24 Mart 2017 23:14 )  

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Namlı Metal çelik Konstrüksiyon

ofem bilgisayar kamera sistemleri mudanya

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU