TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ADD'de Atamer güven tazeledi

E-posta

ADD Mudanya Şubesi'nin 12 yıldır başkanlığını sürdüren Sebahattin Atamer, genel kurulda iki yıl daha güven tazeleyerek yeni yönetimiyle 7. döneme başladı.

 

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Mudanya Şubesi, Olağan Genel Kurulu’nu Mudanya Belediyesi Dernekler Toplantı Salonu'nda gerçekleştirdi. 143 üyeden 36'sının katılım sağladığı tek listeli kongrede Başkan Sebahattin Atamer, iki yıllığına güven tazeledi.

"EN BÜYÜK GÜÇ TÜRK HALKI"


Divan başkanlığını Erhan Özekin'in yaptığı genel kurulda, faaliyet ve denetim raporlarının okunmasında söz alan ADD Mudanya Şube Başkanı Sebahattin Atamer,  kendisine gösterilen teveccühe ve bugüne kadar destek veren üyelerine teşekkür etti. Amaçlarının siyaset üstü bir vizyona sahip çıkarak Atatürkçü düşünce ekseninde politika sürdürmek olduğunu kaydeden Atamer, Türkiye'nin bunalımlı bir süreçten geçtiğini belirterek, "Bu sürece damga vuracak en büyük gücün Türk halkıdır. Yani sizsiniz, biziz, hepimiziz. Bu konuda da ulusalcı güçlerin birleşmesi gerek. Gelin gerek iç düşmanlara, gerekse dış düşmanlarımıza gerekli dersi hep birlikte verelim. İstedikleri planları hep beraber bozalım" dedi.

ATAMER’İN YÖNETİMİ

Daha sonra yapılan seçimlerde tek listenin olduğu genel kurulda Sebahattin Atamer başkanlığındaki blok liste, üyelerin tamamının oyunu alarak 2 yıllığına göreve seçildi. Buna göre 12 yıldır şube başkanlığını sürdüren Atamer’in yeni yönetiminde; Turgut Dağlı, Hüseyin Şenkal, Erhan Yurter, Metin Topçu, Aygül Çığ ve Gülşen Ersezen görev alırken, Yavuz Gerçekçi, Cenk Turhan ve Cihan Öztürk denetleme kuruluna seçildi. Genel kurulda Sebahattin Atamer, Turgut Dağlı, Aygül Çığ ve Gülşen Ersezen ADD Genel Merkez Delegesi oldular.

Sebahattin ATAMER ADD MUdanya Şubesi Genel Kurulunda Güven Tazeleyerek 7. Dönemine Başladı.

ADD Mudanya Şubesi Genel Kurulunda Sebahattin Atamer Güven Tazeledi 

Son Güncelleme ( Cuma, 24 Mart 2017 22:32 )  

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU