CUMUR İTTİFAKI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Gençlik Tarihini Yerinde Öğreniyor Gezisi Yapıldı.

Gençlik Tarihini Yerinde Öğreniyor Gezisi Yapıldı.

E-posta

Dörtçelik METEM Öğrenci Meclisi Başkanlığı'nın AK Parti Mudanya Gençlik Kolları'nın katkılarıyla bu yıl ikincisini düzenlediği  "Gençlik Tarihini Yerinde Öğreniyor" etkinliği kapsamında, eğitim-öğretim yılının ilk dönemini başarılı tamamlayan öğrenciler İstanbul gezisine katıldılar.

 Program ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Mudanya Gençlik Kolları Başkanı Muhammed İzzet Dursun, "Biz gençler olarak yalnızca bugünün ortakları değil, yarının da mirasçılarıyız. Yarınlara güçlü adımlarla ilerlerken geçmişimizi ve ecdadımızın vermiş olduğu şanlı mücadeleyi tam anlamıyla öğrenmeliyiz. AK Parti Mudanya Gençlik Kolları olarak Mudanya gençliğimiz ile birlikte çeşitli etkinlik ve aktivitelerde buluştuk, inşallah buluşmaya da devam ederek geleceğe emin adımlarla yürüyeceğiz." ifadelerini kullandı. Dörtçelik METEM Öğrenci Meclisi Başkanı Tuğrul Temirci ise "Desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen AK Parti Mudanya Gençlik Kolları'na teşekkür ederiz." dedi.

Kaynak AKP Mudanya Gençlik Kolu

"Gençlik Tarihini Yerinde Öğreniyor" etkinliği kapsamında, eğitim-öğretim yılının ilk dönemini başarılı tamamlayan öğrenciler İstanbul gezisindeydi.

Son Güncelleme ( Pazar, 19 Mart 2017 22:25 )  

evim_tarzz_ mudanya

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU