TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Fazlı Aydoğan Güven Tazeledi.

Fazlı Aydoğan Güven Tazeledi.

E-posta

Mudanya Meyve Üreticileri Birliği Seçimli Olağan Genel Kurulunu birlik merkezinde gerçekleştirdi. Genel Kurulda Birlik Başkanı Fazlı Aydoğan 4 yıllığına güven tazelerken yönetim kurulunda yeni isimler yer aldı.

 Ömerbey Mahallesi Yeni Belediye İş Merkezi'nde ki Birlik Merkezi'nde 809 üyeden 110 üyenin katılımıyla gerçekleştirilen kongrede ilkler yaşandı. Meyve Üreticileri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Alattin Gülal'ın katılarak divan başkanlığını yaptığı kongrede Başkan Fazlı Aydoğan faaliyetlerini video projeksiyonuyla üyelerine sundu. Genel Kurul öncesi katılım sağlayan üyelere pilav, tavuk ve ayran ikramında bulunuldu.

Saat 14.00'da başlayan Genel Kurulda Denetim Kurulu Faaliyet Raporu okundu video gösterisi ile yapılan faaliyetler anlatıldı. Yapılan oylama ile yönetim kurulu ibra edildi. 2016 Yılı kesin hesapları ile 2017 yılı tahmini bütçe ve çalışma programları görüşülerek kabul edildi. Genel Kurula önerge ile sunulan ve yapılan oylama ile gündeme alınan Birlik Başkanına asgari ücretin iki katı huzur hakkı verilmesi kabul edildi.

Fazlı Aydoğan ve ekibinin tek liste olduğu oylamada Fazlı Aydoğan 4 yıllığına Birlik Başkanı olarak güven tazelerken yönetim kurulunda asil olarak ;

Mesut Uçar, Nejdet Kacabıyık, Emin Karabulut, Mustafa Esen, Hüseyin Yılmazoğlu, Nejdet Mecit yer aldılar.

Denetim kurulunda ise asil olarak ;

Avukat İbrahim Turan, Orhan Kaynar, Fevzi Aydın yer aldılar.

Yönetim kurulu yedek üyeleri Ayhan Kopça, Erdem Karatş, Muhammed Kocabıyık, Mete Korkutan, Yaşar Sevinç, Ercan Acar, Murat Kuşçu olurken Denetim Kurulu yedek üyeliklerine Naci Mercan, Niyazi Cankur ve Adem Özay seçildiler.

Üst Birlik Delegeliğine asil olarak ; Fazlı Aydoğan yedek olarak Ali Yıldız seçildiler.


Gülal "Üretim ve kazanç için önce demokrasimize sahip çıkmalıyız"

Genel Kurulda konuşan Türkiye Meyve Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Alattin Gülal Mudanya Meyve Üreticileri Birliği'nin başarılı çalışmaları takip ettiklerini belirterek üyelerden birliklerive ve topraklarına sahip çıkmalarını istedi. 15 Temmuz darbe girişimin sürecinin zor bir dönem olduğuna vurgu yapan Gülal özgürlüğün ve demokrasinin önemine vurgu yaparak "Çanakkale Savaşında Şehit olanlar başta olmak üğzere tüm şehitleri rahmet ve minnetle anıyorum" dedi.

Alattin Gülal Mudanya Meyve Üreticileri Birliği Kongresinde Divan Başkanlığı Yaptı


Yıldız " Beş yıl sonra çok daha iyi yerlere geleceğiz"

Genel Kurulda konuşan Birlik eski başkanı ve şuan Marmarabirlik 150 Sayılı Zeytin Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Ali Yıldız ise çok zor mücadeleler sonucu Mudanya Meyve Üreticileri Birliğinin bu günkü durumuna geldiğini belirterek üyelerin sahip çıkmaları durumunda 5 yıl sonra üreticilerin haklarını çok daha iyi koruyan ve pazar imkanı başta olmak üzere çeşitli eğitim imkanları sunan bir yapıya kavuşulabileceğini belirtti.

AYDOĞAN "Birlikte Yaptık Teşekkür ediyorum"

Genel Kurulda güven tazeleyen Fazlı Aydoğan yaptığı konuşmada çalışma arkadaşlarına, üyelere ve Mudanya Üreticisine desten veren Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'a teşekkür etti.  Aydoğan "Yapılacak daha çok işimiz var. Birlik ve beraberlik içinde olmaya devam ettiğimiz sürece çok daha güzel günler görürüz. Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Fakat Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'a Mudanyalı üreticimize verdiği destekten dolayı ayrıca çok teşekkür ederim. Üreticimiz kazanırsa herkes kazanır. Hepinize gönül dolusu teşekkürlerimi sunuyorum. Sağ olun var olun" dedi.

Ali Yıldız Mudanya Meyve Üreticileri Birliği Kogresinde birliğe sahip çıkın mesajı verdi.

Yapılan konuşma dilek ve temennilerin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

Mudanya Meyve Üreticileri Birliği Seçimli Olağan Genel Kurulunu birlik merkezinde gerçekleştirdi.

Mudanya Meyve Üreticileri Birliği Seçimli Olağan Genel Kurulunu birlik merkezinde gerçekleştirdi.


 

Son Güncelleme ( Pazar, 19 Mart 2017 19:49 )  

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU