TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi Ev ve süs hayvanları satıcıları eğitim alacak

Ev ve süs hayvanları satıcıları eğitim alacak

E-posta

Ev ve süs hayvanları satıcıları eğitim alacakBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından ev ve süs hayvanları satışı yapanlar için düzenlenen eğitim, bu yıl 28 ve 29 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı Veteriner Hizmetleri Şube Müdürlüğü, ev ve süs hayvanları satışı yapanlar için eğitim düzenliyor. Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı Veteriner Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından il genelinde ev ve süs hayvanları satışı yapanlar için düzenlenen eğitim, 28 ve 29 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek olup, eğitimin sonunda katılımcılara sertifikaları verilecek. Ayrıca hayvanların bakımı, beslenmesi ve korunmasına gönül vermiş Bursa’daki hayvanseverler de kursa katılıp aldıkları eğitim ve sahip olacakları belgeyle yerel sınırlar dahilinde hayvan hakları konusundaki çalışmalarda yetki sahibi olabilecekler.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’nde düzenlenecek eğitime yüksek katılım sağlanması bekleniyor. Eğitime katılmak isteyenler, 24 Mart Cuma gününe kadar (0224)2488870 numaralı telefon ile Sibel Çimen’e müracaat edebilecekler.

Son Güncelleme ( Salı, 14 Mart 2017 22:55 )  

TUFİNİN MUTFAĞI

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU