TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi AK Parti Mudanya referandum startını verdi

AK Parti Mudanya referandum startını verdi

E-posta

AK Parti Mudanya teşkilatı 16 Nisan'daki halk oylamasına 42 gün kala kampanya startını verdi.


AK Parti'nin referandum başlangıç kampanyasına, İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal, önceki dönem Milletvekili İsmet Su, Büyükşehir ve Mudanya Belediyesi Meclis üyesi Kadir Kahraman ve partililerin katılımıyla, ilçe binasından start verildi.

AK Parti'nin Türkiye'nin birliğine, beraberliğine, bütünlüğüne ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 'muasır medeniyet' seviyesine çıkmak için hedef gösterdiği yola inanmış bir parti olduğunu belirten Dr. Ahmet Murat Ünal, Ülkesi ve bayrağı için mücadele, halkına da her zaman hizmet  eden Dünya’nın en büyük sivil toplum kuruluşu olduklarını ve birbirine inanmış AK Parti teşkilatının 16 Nisan referandumunda Mudanya’da çok başarılı sonuçlar alacağına inandığını söyledi.

CHP üst yönetiminin hiçbirisinin 16 Nisan'da yapılacak olan referandumda neden hayır dediklerini bilmediğini, bunu halka anlatamadıklarını ve iftiralarla kampanya yürüttüklerini söyleyen Murat Ünal, ''Biz “evet”e inanıyoruz ve siz 15 Temmuz’daki kalkışmada bayrağımızı düşürmek isteyen hainlere bugün “hayır” diyenlerin ağa babalarına 16 Temmuz sabahı muhteşem bir cevap verdi. 16 Nisan sabahında inanıyoruz ki bu bir hırs değil, vatandaşlarımızla bilek güreşi değil, büyüklerimiz bu koalisyon denen sıkıntıların ülkeye nelere mal olduğunu bilirler. Onun için sesi çok çıkan değil, haklı olan hakka inananın güçlü olduğuna inanan liderimiz Cumhurbaşkanımız kurucumuz, genel başkanımız, bakanlarımız, il ve ilçe teşkilatlarımız, bize oy veren arkadaşlarımız biz doğruya inanıyoruz. Halkımıza güvenip Hakk’a yaslanıyoruz ve 16 Nisan’da Mudanya’da sizlerin çabası ve gayretiyle bugüne kadar almış olduğumuz en yüksek oyu alacağımıza inanıyoruz. 16 Nisan günü de Türkiye’mizin genelinde bu sıkı çalışmalarımız sonucu “evet” ile uyanacağımıza inanıyorum” dedi.
Önceki dönem  Milletvekili İsmet Su da, “16 Nisan’a kadar Türkiye genelinde “Evet” çıkması için yorulmadan dinlenmeden tüm gücümüzle teşkilat olarak hep birlikte çalışacağımıza inanıyorum ve aydınlık Türkiye’nin adımlarını hep birlikte atacağız diyorum” diye konuştu.

Kaynak AKP Mudanya Basın Bülteni

Murat ÜNAL

Ak Parti Referandum startı

Son Güncelleme ( Salı, 07 Mart 2017 11:25 )  

TUFİNİN MUTFAĞI

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU