TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi CHP'lilerden STK'lara referandum turu

CHP'lilerden STK'lara referandum turu

E-posta

16 Nisan'da gerçekleşecek referandum dolayısıyla saha çalışmalarına ağırlık veren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya İlçe Başkanlığı, Mudanya Gazeteciler Derneği (MGD)'ni ziyaret etti.

 

Ergül Batman başkanlığındaki yönetimin yanı sıra Kadın ve Gençlik Kolları'ndan üyelerin de bulunduğu ziyarette, sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra ilçede kapı kapı gezerek referandumda neden 'hayır' oyu verilmesi gerektiğini anlatacaklarını belirten CHP'liler, referandumla ilgili bilgilendirmeleri önümüzdeki haftalarda sıklaştıracaklarını kaydetti. "Cumhuriyetimizi korumak hepimizin vatandaşlık görevidir" diyen İlçe Başkanı Ergül Batman, "Oluşturduğumuz ekiplerle kapı kapı gezerek 'hayır'da hayır vardır diyoruz. Gerek sahada, gerekse de parti içerisinde bizler üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

Gazeteciler olarak her türlü fikri içinde barındıran bir kuruluş oldukları için tüm kesimlere eşit yaklaşmaya çalıştıklarını ifade eden MGD Başkanı Yavuz Gerçekçi ise, referandumun siyasi partiler tarafından bu hassas dönemde seçim propagandasına dönüştürülmemesi gerektiğini söyleyerek, halkı ayırmaya çalışmak yerine birleştirici tavır sergilemelerini istedi. (MGD)

CHP'lilerden STK'lara referandum turu

Son Güncelleme ( Çarşamba, 01 Mart 2017 13:31 )  

TUFİNİN MUTFAĞI

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU