TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2015 Yılı ve Sonrası Haber Arşivi KIRKYAMACILARDAN KANSER HASTALARINA SICAK HEDİYE

KIRKYAMACILARDAN KANSER HASTALARINA SICAK HEDİYE

E-posta

Mudanya Kent Konseyi Sosyal ve Kültürel Çalışma Grubu bünyesindeki Kırkyama Kursu'na katılım sağlayan kursiyerler, Bursa Kanserle Savaş Derneği’nin kemoterapi gören hastalar için yardım çağrısına ördükleri şallarla destek verdi.

Her biri sevgi ile örülmüş şal, havlu, diz örtüsü gibi ürünlerden oluşan hediye kolilerini dernek yöneticilerine teslim eden Mudanyalı kadınların dayanışmasına, Pendik Kent Konseyi Kadın Komisyonu Başkanı Şefika Yazıcı da ortak oldu. Bursa Kanserle Savaş Derneği aracılığıyla hastalara ulaştırılmak üzere çam sakızı çoban armağanı olarak Mudanya’da hazırlanan el emeği göz nuru paketler, Dernek Başkanı Reyhan Gökçen ve gönüllü ekibine teslim edildi.

Mudanya Kent Konseyi Sosyal ve Kültürel Çalışma Grubu Sorumlusu Tümay Erim Öztan, kanserli hastaların bu zorlu yollarında yalnız olmadıklarını hatırlatmak ve farkındalık oluşturarak onlarla sevgi bağını kurmak istediklerini söyledi.  Kırkyama kursuna katılan kursiyerler başta olmak üzere emeği geçen herkese şükranlarını sunan Öztan, “Bursa’nın çağrısına Mudanya’dan sağladığımız katkıda sesimize ortak olan Pendik Kent Konseyi Kadın Komisyonu Başkanı Şefika Yazıcı’nın işbirliğine de ayrıca teşekkür eder, yollarımızın başka bir hayır işiyle birleşmesini dileriz. Gönüllere dokunabildiysek ne mutlu bizlere” diye konuştu.

Mudanya Kent Konseyi  Kırkyama Kursiyerlerinden Kanser Hastalarına Hediye

Son Güncelleme ( Çarşamba, 01 Mart 2017 12:23 )  

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU