TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2014 Yılı Haber Arşivi Mudanya Polis Gücü'nden Muhteşem Sezon Açılışı

Mudanya Polis Gücü'nden Muhteşem Sezon Açılışı

E-posta

Mudanya Polis gücü 6.Yıl sezon açılışı etkinlikleri coşkulu bir şekilde yaptı. Mudanya Kapalı Spor Salonunda yapılan kutlamalarda sporcular veliler, vatandaşlar ve protokolden oluşan yaklaşık 400 kişi izledi. 

Çeşitli turnuvalarda şampiyonluk ve dereceler elde ederek bünyesinde 7 ile 17 yaş arası 100 sporcuya ulaşan Mudanya Polis Gücünün açılışı şölen havasında  geçti.

Hentbol Milli takım seçmelerine katılan sporcuların tanıtımında ve alt yapısında yetişerek spor yaşamlarını Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Yalova Belediye Spor takımlarında oynayan çocuklar ile Antrenör Hüsamettin GÜNER ve Beden Eğitim Öğretmeni Sümbül KAHRAMAN PEKSERT isimleri okunurken büyük alkış aldılar.

Mudanya Polsi Gücü Hentbol Takımından Muhteşem Sezon Açılışı

Mudanya İlçe Emniyet Müdürü Abdullah ATAGÜN kulübe yönlendirerek çocukların spor yapmaları için üstün gayret ve çalışmalarından dolayı Beden Eğt. Öğrt. Sümbül KAHRAMAN PEKSERT ‘ e teşekkür plaketi verdi.
Tanıtım sonrası yapılan konuşmalarda kulübün amacının Gençleri sokaklarda salonlara çekerek, ahlakli ve sağlıklı gençler yetiştirmek olduğu mesajları verildi.
Kulübe Maddi ve manevi destek veren Kulüp Başkanı Hüseyin BAĞCI ve yönetim kurulunun ismi okunurken vatandaşlar tarafından alkışla teşekkür ettiler.

Mudanya Polis Gücü Hentbol Takımı Plaket Töreni

 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 24 Aralık 2014 03:01 )  

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU