TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2014 Yılı Haber Arşivi Başkan Türkyılmaz Yaşlılarla Buluştu.

Başkan Türkyılmaz Yaşlılarla Buluştu.

E-posta

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya İlçe Başkanlığı Parti Okulu’nun organize ettiği Vefa projesi kapsamında yaşlılar ile kahvaltıda bir araya geldi.

Tirilye'de düzenlenen kahvaltıya CHP İlçe Başkanı Selahattin Avcı’nın yanı sıra CHP Belediye Meclis Üyesi Akın Poroy ve CHP’li bayanlar katılım sağladı. Nermin Kurdaş, Meltem Core Alat, Erkan Alat, Leyla Savaş ve Osman Gültekin’den oluşan proje grubu 75 yaş üzeri yaşlıları bir araya getirerek, onlara güzel gün yaşattılar. Gerçekleşen Vefa projesi ile parti içi eğitimlerin devam ettiğini dile getiren Proje Danışmanı Fatma Çakır, emeği geçenlere teşekkür etti. Gerçekleşen projenin diğer projelerin gelişmesi açısından önemli olduğuna vurgu yapan CHP İlçe Başkanı Selahattin Avcı, “Yaşlılarımız ile bir arada olmaktan onur ve gurur duyuyoruz” dedi.  

Başkan Türkyılmaz Yaşlılarla Buluştu.

“SİZLERE VEFA BORCUMUZ VAR”

Proje kapsamında kahvaltıya katılan yaşlılar ile yakından ilgilenen ve sohbet eden Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “2015 yılında bir projemiz başlayacak. Yaşlılarımız hiç kimseye muhtaç olmayacak. Onların artık bir belediye başkanı var. 2015 yılında söz verdiğimiz evde bakım projesi hayata geçecek. Her ihtiyacınıza koşacağız” ifadelerini kullandı. “Sizler bizleri bu günlere getirdiniz. Bizimde sizlere vefa borcumuz var” diyen Türkyılmaz, “Bundan sonra sizlerle sık sık bir araya geleceğiz. Sizleri asla kimseye muhtaç etmeyeceğiz. Çalışmayı yapan yöneticilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu. Türkyılmaz ve partililer kahvaltı sonrasında yaşlılara hediye paketleri vererek teşekkür ettiler. Zaman zaman duygusal anların yaşandığı sohbetlerde, Türkyılmaz ve partililer yaşlıların istek ve dileklerini de dinledi.

 

CHP PARTİ OKULU Yaşlılara Vefa Kahvaltısı

Son Güncelleme ( Pazartesi, 15 Aralık 2014 02:41 )  

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Muhtar Ziya Yavuz Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Partiler üstü dinamik bir hizmet anlayışıyla, göreve yeniden talibim.

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU