TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2013 Yılı Haber Arşivi Hüseyin Ihlamur "Başkan Aktürk Bu Kez Sıyrılamayacak. Hesap Verecek"

Hüseyin Ihlamur "Başkan Aktürk Bu Kez Sıyrılamayacak. Hesap Verecek"

E-posta

CHP Mudanya İlçe Başkanı Hüseyin IhlamurCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mudanya İlçe Başkanı Hüseyin Ihlamur yaptığı yazılı basın açıklamasında geçtiğimiz aylarda Mudanya Belediyesi'nde gerçekleşen yolsuzluk operasyonunu hatırlatarak " Bu kez Başkan Aktürk ve bürokratları başka bir soruşturma ile karşı karşıyalar  Halitpaşa Mahallesinde Mehmet KARADAĞ ait 7 bloktan oluşan binalara ilişkin belediye uygulamaları Soruşturma konusu. Bu soruşturma için Başkan ve Bürokratları hesap verecekler. Şarkılı türkülü bir arkadaşlığın  imar kayırmasına haksız kazanç elde etmeye uzandığı İçişleri Bakanlığı belgesinde  açıkça yazıyor." cümlelerini kullanarak ciddi iddialarda bulundu.

Hüseyin Ihlamur 'un Basın Açıklaması Şöyle;

İstanbul yolsuzluk operasyonu ile sarsıldı.  Bakan çocuklarından banka Genel Müdürüne bürokratlardan Belediye   Başkanına ,iş adamına kadar birçok kişi şüpheli  olarak gözaltına alındı. İmar uygulamalarında kayırma  ve rant elde etme  soruşturmanın en önemli ayağı olarak görülüyor.

AKP iktidarının  imar uygulamaları yoluyla yeni zenginler yarattığı tüm halkımız tarafından bilinmektedir. Bu konudaki yolsuzluk iddiaları  Partimizin sözcüleri tarafından birçok kez dile getirilmişti. Partimizin yolsuzluk  iddialarına sessiz kalanlar bugün iktidar içi çekişmenin  bir aracı olarak yolsuzluk soruşturmaları yapmakta ve bu sayede iktidarın kirli çamaşırları ortalığa saçılmaktadır. ı

Bu yolsuzlukların Mudanya’da da yapıldığı tüm Mudanya Halkının bildiği bir gerçektir. Geçtiğimiz  haftalarda Mudanya Belediyesine  yolsuzluk operasyonu yapılmıştı  bu operasyondan Belediye Başkanı Sayın Aktürk Savcının takipsizlik kararı ile  sıyrılabildi.

Bu kez Başkan Aktürk ve bürokratları başka bir soruşturma ile karşı karşıyalar  Halitpaşa Mahallesinde Mehmet KARADAĞ ait 7 bloktan oluşan binalara ilişkin belediye uygulamaları Soruşturma konusu. Bu soruşturma için Başkan ve Bürokratları hesap verecekler.

Şarkılı türkülü bir arkadaşlığın  imar kayırmasına haksız kazanç elde etmeye uzandığı İçişleri Bakanlığı belgesinde  açıkça yazıyor.
Geçtiğimiz aylarda yapılan operasyondan ve bu açılacak soruşturmadan  Sayın Başkan yakasını  kurtarabilir ama bilsin ki halkın vicdanında asla aklanamayacaktır. Savcı ona ‘’takipsizlik kararı verdi ‘’ ancak bizim takibimiz devam ediyor edecek.

Haksız kazanç sağlama , hukuksuz işlemler , kayırma  ve Mudanya’ya karşı suçların takipçisiyiz ve Bu suçları işleyenlerden eninde sonunda hesap soracağız.

Hüseyin IHLAMUR
Cumhuriyet Halk Partisi
Mudanya İlçe Başkanı

 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 18 Aralık 2013 12:43 )  

Yorumlar  

 
0 #1 zafer 23-12-2013 02:15
bu bahsettiğiniz inşaat 92 li yıllarda yapılan inşaat değilmi bununmu hesabını soruyosunuz sanırım o zamanki belediye de sol parti değilmiydi ne yaman çelişki bu
 

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

YILIN İLK KARI DÜŞMEDEN ENFLASYON DÜŞTÜ. YAŞASIN(!)

Dövizin hararetli olduğu yaz döneminden bugüne dolardaki düşüş yaklaşık %30 oldu...

 

RÜYA GİBİ BİR SAHİL -ÇÖKÜŞ-

Geçtiğimiz Nisan ayında  Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu tarafından “Güneş y...

 

RUM SEVİCİLİĞİ KARDEŞLİK Mi?

Zeytinlik Dağı'nda yaptığı ünlü vaazda İsa peygamber şöyle demişti: “Kötül...

Mudanya İş Rehberi