TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Arşiv 2013 Yılı Haber Arşivi Mudanya Engelli Derneği'nden Başkan Aktürk'e Ziyaret

Mudanya Engelli Derneği'nden Başkan Aktürk'e Ziyaret

E-posta

Mudanya Engelliler Derneği yönetim kurulu üyeleri, Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk’ü makamında ziyaret ederek derneğe verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler.

Dernek Başkanı Sevtap Tuncel, Dernek yöneticileri ve engelli vatandaşlarının ziyaret ettiği, Belediye Başkanı Hasan Aktürk’e, Mudanya’da yaşam süren engellilere yönelik olarak yaptığı hizmet ve yardımların dernek üyesi engelli vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak için önemli, olduğunu belirten dernek başkanı Sevtap Tuncel," Belediye Başkanımız Hasan Aktürk'ün bizlere bakış açısının çok olumlu olduğunu biliyoruz. Bizlerin yaşamlarını iyileştirmek ve yaşamdan olabildiğince zevk alabilmemiz için bizlere sürekli destek vermektedirler, bu nedenle de kendilerine teşekkür ediyoruz" dedi.

Başkan Aktürk e Mudanya Engelliler Derneği Ziyareti

Engellilerin isteklerini can kulağıyla dinleyen Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, "2009 yılından bu yana ilçemizde yaşayan engelli vatandaşlar için birçok önemli hizmeti bu dönemde gerçekleştirdik ve bundan sonra da bu hizmetlerimizin ilçemizde yaşayan engelli vatandaşlarımızın ve Mudanya Engelliler Derneğimizin istek ve görüşleri doğrultusunda hizmetlerimiz artarak devam edecek. Belediye olarak engelli vatandaşlarımızın belediyemize ve bana ulaşabilmeleri için belediye binamıza asansör sistemini kurduk ve ilçemizde yapılan tretuvarlara rahatlıkla çıkabilmelerini sağlamak için rampalar oluşturduk. Belediye olarak öğretmenlerimize verdiğimiz sözü tutarak onlar için oluşturduğumuz öğretmen evine girişte de aynı şekilde engelli rampası yapılmıştır. Bunun dışında ayrıca engelli ve özürlü vatandaşlarımızın rahatlıkla kullanabilmeleri için özel engelli tuvaletini sahilimize yerleştirdik. Bizler belediye ve yerel ,idareciler olarak onların her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim" dedi.

Mudanya Engelliler Derneği Başkan Hasan Aktürk'ü Ziyaret Etti.

Kaynak Mudanya Bel. Bas. Bült.

 

Son Güncelleme ( Pazartesi, 16 Aralık 2013 11:08 )  

ekol elektrik mudanya

PERDİZ PERDE

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

İRANLILAR SARI ÖKÜZÜN SERENCAMINI BİLMEZLER Mİ?

Büyük Türk mutasavvıfı ve düşünürü Mevlana Celaleddin Rumi meşhur Mesnevisini F...

 

DEMİR KİLİSE AÇILIŞINA SIKIŞMIŞ EKÜMENİK SİYASETİ

7 Ocak 2018 Pazar günü, İstanbul’un Fener Semti’nde bulunan ve halk arasında “De...

 

BELEDİYE NE YAPSIN? DİYENLERE İTHAF OLUNUR.

Mudanya Hasanbey Mahallesi Karpuzoğlu sokağın sonunda ki Tekke-i Atik Cami yanında bu...

Mudanya İş Rehberi