Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber Mudanya Kent Haberleri BAŞKAN TÜRKYILMAZ’A HORONLU UĞURLAMA

BAŞKAN TÜRKYILMAZ’A HORONLU UĞURLAMA

E-posta

Mudanya Belediye Başkanı ve CHP Başkan Adayı Hayri Türkyılmaz seçim çalışmaları kapsamında gittiği Ülkü mahallesini ziyaret etti.

Mudanya Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hayri Türkyılmaz seçim çalışmaları kapsamında gittiği Ülkü mahallesinden horonla uğurlandıÜlkü mahallesindeki buluşmaya CHP İlçe Başkanı Ömer Aydın, İYİ Parti İlçe Başkanı Osman Özbay, belediye meclis üyesi adayları ile partililer katıldı. Başkan Türkyılmaz, burada yaptığı konuşmada sosyal demokrat bir belediyecilik anlayışıyla yerelden başlattıkları kalkınmayı yeni dönem projeleriyle sürdüreceğini söyledi.

Mudanya’da yaşayan herkesin hakkını, hukukunu koruduklarını, kimseyi ötekileştirmediklerini anlatan Başkan Türkyılmaz, “31 Mart 2019 akşamına kadar Millet İttifakı’nın adayı olarak çalışacağım. Ama 31 Mart akşamından sonra bütün Mudanya’nın belediye başkanı olarak çalışmaya devam edeceğim. Asla sizi oy verdiğinize pişman etmeyeceğiz. Doğru, dürüst ve ahlaklı çalışarak verdiğiniz oyları namusumuz gibi koruyacağız” diye konuştu. Başkan Türkyılmaz, üreticinin her zaman yanında olan, toprağa değer veren projeleri de hayata geçireceklerini vurgulayarak, “Üretimde süreklilik, istihdamın ve gelirin artırılmasını sağlayacak destek programı oluşturduk. Bu kapsamda kooperatifleşmeyi destekleyerek üreticilerimizin örgütlenmesini teşvik edeceğiz. Üretim yapan çiftçilerimize ekim, yetiştirme, ilaçlama, gübre kullanımı, aşılama, ürün toplama gibi bütün aşamalarda ücretsiz mühendislik desteği ve danışmanlık hizmeti sağlayacağız. Üreticinin elinde kalan ürünleri belediye olarak satın alıp, ihtiyacı olan ailelere dağıtacağız. Yerel tohumların korunmasına ve üretimin devamlılığının sağlanmasına destek olacağız. Benzin istasyonu projemizle, üreticimize mazot desteği sağlayacağız” dedi. Başkan Türkyılmaz, Ülkü Mahallesi’nde kemençe ve horonlarla uğurlandı.

Kaynak H.Türkyılmaz Basın Bülteni

Son Güncelleme ( Perşembe, 14 Mart 2019 20:53 )  


Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

ATEŞ DÜŞTÜ VİLLA GÖRÜNDÜ

Mudanya'ya yakın zamanda gelenler, Orhan Veli'nin o meşhur şiirinden esinlenerek  ...

 

BİR BEKA MESELESİ

Akp Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Mhp lideri Devlet Bah...

 

Hayri Yoğurdu Yemedi Halkın Üstüne Döktü!

Sayın Mudanya’lılar, Belediyenin haksız uygulamaları konusunda yaptığım paylaş...

Kimler Sitede

Şu anda 417 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi