Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber Mudanya Kent Haberleri Cem Türkmen "Hasanbey Mahallesi İçin Aktif Çaba Sarfedeceğiz"

Cem Türkmen "Hasanbey Mahallesi İçin Aktif Çaba Sarfedeceğiz"

E-posta

Mudanya Hasanbey Mahallesi Muhtar Adayı Cem Türkmen seçim çalışmaları kapsamında gençler arasında adı enayi parkına çıkan Karpuzoğlu Parkının durumunu Mudanya Belediyesine yazılı olarak ileterek parkın hak ettiği duruma getirilmesini öncelikli olarak parkın isim tabelasının acilen yerine konulmasını talep etti. Türkmen dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

 Mudanya Hasanbey Mahallesi Muhtar Adayı Cem Türkmen seçim çalışmaları kapsamında gençler arasında adı enayi parkına çıkan Karpuzoğlu Parkının durumunu Mudanya Belediyesine yazılı olarak ileterek parkın hak ettiği duruma getirilmesini öncelikli olarak parkın isim tabelasının acilen yerine konulmasını talep etti.

Hasanbey Mahallesi Muhtar Adayı Cem Türkmen "Vatandaşlarımız bana ve ekibime yetki verdiğinde nasıl çalışacağımıza ilişkin fikir vermek adına bu girişimlerde bulunuyorum. Yazılı olarak yaptığım başvurulara gelecek cevapları da halkımızla paylaşacağım. Kısacası ben ve ekibim şeffaf, anlaşılır, ulaşılabilir, çalışan ve çalıştığını belgeleyen bir muhtarlık anlayışı içindeyiz. Zaten mahallemizin durumuna bakıldığında mahallemiz için şu anda mührü elinde bulunduran ekibin ne kadar çalışıp, çalışmadığı ortadadır.

Yaklaşan yerel seçimlerde Mudanya Belediyemizin bu parka acil bir çözüm üretemeyeceğini biliyorum. Fakat halkımız unutmamalıdır ki, resmi kurumlarda süreklilik esasına göre yazılı başvurulara mutlaka cevap verilir, talepler değerlendirilir. Bu bağlamda bu parkımızın durumuna bunca zamandır el atmayan, ısrarcı şekilde takip etmeyen mevcut mahalle yönetim ekibini halkımızın takdirlerine bırakıyorum.

Muhtarlık sıcacık koltukta oturarak gelen evrakları kabul edip, halka evrak vermekten ibaret değildir. Hem büro hizmetlerinde hem sahada aktif hizmet için halkımızın desteğine ve oylarına talibim" dedi.

Mudanya Hasanbey Mahallesi Muhtar Adayı Cem Türkmen seçim çalışmaları kapsamında gençler arasında adı enayi parkına çıkan Karpuzoğlu Parkının durumunu Mudanya Belediyesine yazılı olarak ileterek parkın hak ettiği duruma getirilmesini öncelikli olarak parkın isim tabelasının acilen yerine konulmasını talep etti.

Türkmen'in Mudanya.gen.tr'de katıldığı programın videosu

Son Güncelleme ( Çarşamba, 06 Mart 2019 16:41 )  


Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

ATEŞ DÜŞTÜ VİLLA GÖRÜNDÜ

Mudanya'ya yakın zamanda gelenler, Orhan Veli'nin o meşhur şiirinden esinlenerek  ...

 

BİR BEKA MESELESİ

Akp Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Mhp lideri Devlet Bah...

 

Hayri Yoğurdu Yemedi Halkın Üstüne Döktü!

Sayın Mudanya’lılar, Belediyenin haksız uygulamaları konusunda yaptığım paylaş...

Kimler Sitede

Şu anda 410 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi