TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber Mudanya Kent Haberleri Dr. Ahmet Murat Ünal Çağrışan Mahallesini Ziyaret Etti.

Dr. Ahmet Murat Ünal Çağrışan Mahallesini Ziyaret Etti.

E-posta

Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal Çağrışan Mahallesinde kanalizasyon yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Bursa Büyükşehir Belediyesinin Çağrışan mahallesinde yürüttüğü kanalizasyon çalışmalarını yerinde inceleyen, Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal, imar yollarının yapımı ile alakalı 5 yıldır yapılan tüm resmi başvuruları görmezden gelen Mudanya Belediyesi yönetimine seslenerek, "Gerçek haramilik nasıl oluyor gelip görsün" dedi.

Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından projesi yapılan kanalizasyon yapım çalışmalarına, Ak Parti SKM Başkanı Cihan Kutlu ve Mahalle Muhtarı Ahmet Gün katıldı.

Cumhur İttifakı Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal Çağrışan Mahallesinde kanalizasyon yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

“TÜM MAHALLELERİN SORUNLARINI BİLİYORUZ"

Ak Parti Mudanya İlçe Başkanlığı görevi süresince özellikle kırsal mahallelerin sorunlarını yakından takip ettiğini dile getiren Dr. Ünal, “32 aylık ilçe başkanlığı görevim süresince tüm mahallelerimizin sorunlarını ve çözüm yollarını not ettik. Göreve geldiğimizde tüm kırsal mahallelerimizle tek tek ilgileneceğiz. Sorunların çözümü için işi yokuşa sürmeyeceğiz” diye vurguladı.

BATI ARITMA TESİSİNE BAĞLANACAK

"Mudanya'ya bu kadar yakın olan ve modern yerleşim yerlerinin yer aldığı Çağrışan Mahallemizde kanalizasyon ile ilgili önemli bir sorun vardı. Bu çalışma Batı Arıtma Tesisine bağlanan büyük bir kollektör inşaatıdır” diye bilgi veren Dr. Ünal, “Zaman zaman 5 metreye inen derinliklerde çalışmalar yapıldı. Köy içinde 160 metrelik kalan kısım uzun yıllardır sorun oluyordu. BUSKİ ekipleri tarafından bu eksiklikte gideriliyor. Böylelikle kollektör tamamlandığında önümüzdeki yaz Çağrışan köyü ve çevresindeki yerleşim alanlarının kanalizasyonları Batı Arıtma Tesisine bağlanmış olacak." diye ifade etti.

"BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN"

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'a, Buski yönetici ve çalışanlarıyla Mahalle Muhtarı Ahmet Gün'e, Ak Parti Mudanya İlçe yönetimine çabalarından dolayı teşekkür eden Ünal "Bizi izlemeye devam edin. Alinur Başkanımızda kampta söyledi. Önümüzdeki seçim döneminde Mudanya’mızın en ücra köyleri dahil su şebekesi, kanalizasyon, yağmur suyu giderleri ile ilgili olarak işlemi bitmemiş hiç bir köyümüz kalmayacak. Tabi bunları doğaya da deşarj etmeyeceğiz" diye konuştu.

"MUDANYA BELEDİYESİ SINIFTA KALDI"

"Burada Mudanya Belediyesinin yapması gereken imar yolları var. Bu imar yollarını son beş yıl içinde yapamayan Mudanya Belediyesi kollektör inşaatının derenin içinde yapılmasına sebep olmuştur. Derenin içinde biz yaparız ama burada yaşayan insanlarında kendi yerlerine ulaşabilmesi için de  imar yollarının üzerinde ki işgallerin de muhakkak sonlandırılması gerekiyor. Her hizmette olduğu gibi Mudanya Belediyesi bu hizmette de sınıfta kaldı.” diye altını çizdi. Mevcut belediye başkanının 5 yıldır tek argümanı olan, ‘Haramiler’ söylemine dikkat çeken Dr. Ünal,  “Çok çıkıp dolaşmayı sevmiyor. Çağrışan yolu üzerinde yapılması gereken imar yollarının üzerindeki işgali gelip görsün. Haramilik nasıl oluyormuş buradan bütün Mudanya halkına cevap versin" diye sözlerine ekledi.

Son Güncelleme ( Perşembe, 07 Şubat 2019 01:50 )  


SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

TANZİM ÇÖZÜM

Hal'den 4.50TL'ye alınan bir ürün tanzim satışta 4.00TL'ye satılıyorsa devlet kilo ...

 

LİYAKAT, HAKİKATİN IŞIĞIDIR

Tanım (bir varlığa özgü nitelikleri belirtmek)  düşüncenin kılavuzudur. Dü...

 

SÜPERMENEMEN. Afiyet şeker olsun.

Bir zamanlar fakir sofralarının ve özellikle de öğrencilerin en meşhur yemeklerinden...

 

Hayri Yoğurdu Yemedi Halkın Üstüne Döktü!

Sayın Mudanya’lılar, Belediyenin haksız uygulamaları konusunda yaptığım paylaş...

Kimler Sitede

Şu anda 437 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi