TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber Mudanya Kent Haberleri Mudanya'nın En Büyük Sorunu Hayri TÜRKYILMAZ dır.

Mudanya'nın En Büyük Sorunu Hayri TÜRKYILMAZ dır.

E-posta

Demokrat Sol Parti (DSP) Mudanya Belediye Başkan aday tanıtım toplantısında, DSP Mudanya Belediye Başkan adayı olarak Engin Tokgöz tanıtıldı. Burfaş Tarihi İstasyon Sosyal Tesisinde gerçekleşen yemekli tanıtım toplantısında Engin Tokgöz, "Mudanya’nın en büyük sorunu Mudanya'yı yöneten kişi, ikincisi trafiktir. En büyük sorunu bir an önce çözmeliyiz" diye konuştu.

DSP Bursa İl Başkanı Hüseyin Cahit Akıncı yaptığı konuşmada, "Önümüzdeki yerel seçimlerde sadece yerle yöneticileri değil Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında ülkeyi yönetecek yerel kadroları belirleyeceğiz. Bu seçim sözde ittifaklarla seçime giren partiler ile, halk ile ittifak kuran DSP arasında geçecektir.” dedi. Akıncı Mudanya Belediye Başkan Adayı olarak Engin Tokgöz’ü açıklayarak kendisine söz verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) saflarından belediye başkan aday adayı olan Engin Tokgöz, sözlerine DSP saflarından neden aday olduğu konusuna değinerek başladı.

Tokgöz, “31 mart 2014 yılından buyana Mudanya’nın mevcut yönetiminin başarısız, beceriksiz ve basiretsiz tutumundan dolayı, Mudanya halkının tamamının düşüncesi olan bu yönetim değişip, yeni vizyon dolu yapıcı güler yüzlü bilgi ve birikimleriyle donanımlı bir yönetim anlayışın gelmesi temenni ve arzu etmektedir. CHP genel merkezi madem mevcut belediye başkanını aday gösterecektiniz neden belediye başkan aday adayları belirlediniz, neden ön seçim yapılacağı karar defterine işlendiği halde yapmadınız. Hukuksuz şekilde alınan kararlara daksil çektiniz?" sorularını CHP yönetimine yöneltti.

"Sizi yanlış ameliyat eden doktora bir daha gider misiniz?" diye soran Engin Tokgöz, "Mudanya'yı  5 senedir bu arkadaşa teslim ettik, yaptıkları ortada, yeniden oy vermek zorunda değiliz. Alternatif olarak bu işe giriştim ve başarılı olacağıma inanıyorum. Asla bundan bir şüphem yok", diyerek Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türk Yılmaz’ın 2014 seçim beyannamesi oluşturan kitapçığında vaat ettiklerimi tek tek göstererek, kitapçıkta vaat edilen 100 projenin  hiç birini yapmadığını ve yapamayacağını söyledi.

ENGİN TOKGÖZ DSP MUDANYA BELEDİYE BAŞKAN ADAY TOPLANTISINDA TÜRKYILMAZ'A ATEŞ PÜRKÜRDÜ

Tökgöz Mudanyalılardan Özür Diliyor, Türkyılmaz'a Hakkımı Helal Etmiyorum.

Hayri Türkyılmaz'ın seçim beyanname kitapçığına inanarak güvenerek bizzat kendisinin kapı kapı dolaşarak dağıttığını ifade eden Tokgöz, eğer bu vaatlerinin bir tanesini yaptığı ispat etsin özür dileyip geri çekileceğim” dedi.

Yola birlikte çıktığı arkadaşlarının fotoğrafını gösteren Tokgöz sadece iki kişi dışında Türkyılmaz'ın yanında hiç kimsenin kalmadığını vurguladı. Tokgöz, Mudanya Belediyesi’nin geçtiğimiz hafta dağıtılan faaliyet ve hizmetlerinin açıklandığı bilgilerin bulunduğu kitapçığı göstererek, "Şenlikten eğlenceden başka bir şey yok, Ak Köyde okulun demir kapısına yaptığı kaynağı yazmış varmı böyle bir şey, sen vaat ettiğin hangi hizmeti yaptın, sahilde yıktığın dükkanların yerinde bu gün daha fazlasıyla yer alıyor, madem buna göz yumacaktın esnafın dükkanını başına neden yıktın?

Vaat ettiğin Mütareke parkına bir tane yeşillik dikmedin, hatta dikmek yerine ağaç kestin bu mu senin yeşillik anlayışın? Ortalık taş kesti. Pazarları kafana göre ona buna verdin. Yıldız tepe projesi ve Meclis kararıyla Atatürk parkı olarak tescil edilen ve inatla Ata parkı olarak lanse ettiğin yerlere kaç para harcadın neden açıklamıyorsun? Ben Başkan olursam bunları tek tek ortaya çıkaracak ve hesabını senden soracağım” dedi.

Engin Tokgöz Mudanya ve mahallelerinde gördüğü eksiklikleri dile getirerek, bu eksiklikleri göreve gelir gelmez gidereceğininsözünü verdi.

DSP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Kul Mudanya’da gördüğü ilginin kendisini oldukça umutlandırdığını söyledi. Mudanya Belediye Başkanı Engin Tokgöz’ün genç görüntüsün altında donanımlı, başarılı bir kişilik olduğunu ve kendisine sonun kadar güvendiğini ifade edip, kendisine maddi manevi her konuda destek olunmasını istedi.

ENGİN TOKGÖZ'ün KONUŞMASI - Video tıkla izle

 

DSP MUDANYA ADAY TANITIM TOPLANTISI

Son Güncelleme ( Salı, 05 Şubat 2019 18:26 )  


SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

TANZİM ÇÖZÜM

Hal'den 4.50TL'ye alınan bir ürün tanzim satışta 4.00TL'ye satılıyorsa devlet kilo ...

 

LİYAKAT, HAKİKATİN IŞIĞIDIR

Tanım (bir varlığa özgü nitelikleri belirtmek)  düşüncenin kılavuzudur. Dü...

 

SÜPERMENEMEN. Afiyet şeker olsun.

Bir zamanlar fakir sofralarının ve özellikle de öğrencilerin en meşhur yemeklerinden...

 

Hayri Yoğurdu Yemedi Halkın Üstüne Döktü!

Sayın Mudanya’lılar, Belediyenin haksız uygulamaları konusunda yaptığım paylaş...

Kimler Sitede

Şu anda 423 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi