TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber Mudanya Kent Haberleri Dr.Ahmet Murat Ünal "Mudanya'nın sorunları Türkyılmaz ile kördüğüm haline gelmiştir"

Dr.Ahmet Murat Ünal "Mudanya'nın sorunları Türkyılmaz ile kördüğüm haline gelmiştir"

E-posta

Dr.Ahmet Murat ÜNAL31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Belediye seçimleri için AK Parti'de Belediye Başkanı ve Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvuru takvimi belli oldu. Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal seçim takvimi ve Mudanya yerel yönetimi hakkında değerlendirme yaptı.

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Mudanya'da da AK Parti'den Belediye Başkanı Aday Adaylığı başvuruları 5 Kasım Pazartesi günü başlayacak ve 12 Kasım Pazartesi günü sona erecek. Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvuruları ise 5 Kasım Pazartesi günü başlayacak ve 3 Aralık Pazartesi günü sona erecek.

Belediye Başkanı ve Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvurularının Mudanya ve Mudanya halkı için hayırlara vesile olmasını dileyen AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal, Vatanına ve Bayrağına bağlı, Mudanya'yı seven, Mudanya halkının sorunlarıyla dertlenen, 24 saat Mudanya'ya hizmet için ter dökecek olan herkese kapılarının açık olduğunu söyledi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mudanya Belediye Başkanlığı seçimlerine AK Parti olarak hazır olduklarını belirten Ünal, tek amaçlarının Mudanya'da gönül ve hizmet Belediyeciliğini halkla buluşturmak olduğunu ifade etti.

Türkyılmaz ile Mudanya'nın sorunları Kördüğüm haline geldi.

Yaklaşık 5 senedir Hayri Türkyılmaz'ın Belediye Başkanlığı döneminde Mudanya'nın sorunlarının kördüğüm haline geldiğini, halkın belediyeye güveninin kalmadığını ve vaadedilen hiçbir projenin gerçekleştirilmediğini söyleyen Dr. Ahmet Murat Ünal, "24 Haziran seçimlerinden sonra milletimizden 5 yıl yetki aldık ve dolayısıyla 5 yıllık AK Parti iktidarıyla birlikte, Büyükşehir Belediyemiz de AK Parti'den. Biz de Mudanya'da AK Parti Belediyeciliğinin gelmesiyle bu üçlü gücü kullanarak hızlı bir şekilde Mudanya'mızın çözülmesi gereken sorunlarını çözmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Halkımızla birlikte el ele vererek gençlerimize, çocuklarımıza modern, barış ve huzur içinde yaşanabilir geleceğin Mudanya'sını oluşturmak için de terimizin son damlasına kadar çalışacağız." diye konuştu.

Son Güncelleme ( Salı, 06 Kasım 2018 12:22 )  


AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

MİLLİ HAFIZA

Tarih bir milletin hafızasıdır . Hafızasını yitirmiş milletler dostunu düşmanın...

 

SEVGİNİN METALAŞMASI

Sevgi;  kişinin kendisi dışındakilere bağlanmasını, yakınlaşmasını sağlayan r...

 

BEN ENİYİSİ SIVIŞAYIM (BES)

Son 4 ayda 85bin 550 kişi BES'ten (Bireysel Emeklilik) çıkmış. Son 2 ayda BES tasarru...

 

RUM SEVİCİLİĞİ KARDEŞLİK Mi?

Zeytinlik Dağı'nda yaptığı ünlü vaazda İsa peygamber şöyle demişti: “Kötül...

Kimler Sitede

Şu anda 650 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi