TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2015 Yılı Haber Arşivi ÇAPTIK "Bursa Büyükşehir ve Mudanya Belediyeleri Suçlu"

ÇAPTIK "Bursa Büyükşehir ve Mudanya Belediyeleri Suçlu"

E-posta

Fehim ÇaptıkİYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Fehim Çaptık Mudanya’da hayati tehlike arz eden tarihi metruk evler sorununa akılcı ve kalıcı çözümler üretilmek yerine daha büyük sorunlara yol açacak tel örgüler çekilerek palyatif tedbirlerle şov yapıldığını söyledi. Çaptık yazılı açıklamasında Yıldıztepe'de mühürlenen Otel İnşaatına'da değinerek Bursa Büyükşehir ve Mudanya Belediyesinin mevcut durumdan sorumlu olduğunu vurguladı. Çaptık "Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ne kadar suçu varsa..! Mudanya Belediye’sinin de O kadar suçu var..!" satırlarına yer verdi.

 

İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Fehim Çaptık yaptığı yazılı basın açıklamasında;

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ne kadar suçu varsa..! Mudanya Belediye’sinin de O kadar suçu var..!

Ne olacak Mudanya içindeki tarihi evlerin halleri sayın Türkyılmaz? Kış ayının yaklaşması yağışların artması ile felaketlerin önlem alınmaz ise daha büyük felaketlerin oluşmasını beraberinde getirecek bir yapı oluşmaya başladı harabeye dönmüş tarihi dokusunun yok olmaya başladığı tarihi Mudanya evlerimiz kendi haline yıkılmayı bekliyor..!

Etrafını veya önüne çekilen tel örgüler çözüm olarak gözüksede yüksek risk arzediyor her geçen gün tarih gözlerimizin önünde eriyor. Dün tarihe sahip çıkılmadı Mudanya’da 100 yılık plan değilde günlük nasıl rant sağlarım mantığı ile tarihi ve doğasını katlettiğimiz Mudanya tarihine her zaman borçlu olduğumuz Marmara’nın incisi Mudanya’mıza hizmet edemiyor plan yapamıyorsanız görev süreleriniz içinde sadece Belediye Mülklerine sahip çıkmanız Mudanya halkına yapacağınız en büyük hizmet olduğu bilinci ile görevinizi tamamlamanızı tavsiye ediyorum Sayın Türkyılmaz..!

Bu yıl ve geçen yıl yaşanan toprak kaymaları her geçen gün artıyor şu ana kadar yaşanan can kaybının olmayışına sevinirken daha büyük felaketlerin olmıyacağı anlamına gelmiyor. Bu yıl kışın soğuk ve uzun geçeceğini uzmanlar bildirir iken Belediye bu konuda yeterli önlemleri aldımı?

Yapımı devam eden Yıldız Tepe’deki Hotel;

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ne kadar suçu varsa..! Mudanya Belediye’sinin de O kadar suçu var..!

Yapımı devam eden hotel alanı villa imarlı iken neden Mudanya Belediyesi  Truzim alanına çevirdi sayın Türkyılmaz? Hotel inşaatına kestiğiniz ceza show yapmaktan ileriye gitmiyor sayın Türkyılmaz..! Kesilen ceza sadece ruhsat ekine yani projede olmayanı yaptığı için ceza kesildiğini projeye göre uyarlayıp inşaatını bitir anlamına geldiğini Mudanya’lı biliyor laf cambazlığına hiç gerek yok sayın Türkyılmaz..! İYİ Parti olarak Milletimize verdiğimiz sözlerimizin her daim arkasında ve takipçisi olacağız. Bizler mücadele etmekten yorulmayan Vatan, Millet, Bayrak Sevdalısı Ülke çıkarlarımızı her zaman üstün kılan görev ve sorumluluk bilincine sahip Atatürk ilke ve İnkılap’larına bağlı İYİ insanlar olarak her daim halkımızın hizmetinde  Türkiye İYİ olana kadar gece uyumadan gündüz oturmadan mücadele eden İYİ insanlarız. 31 Mart yerel seçimler öncesi vatandaşlarımızı İYİ’lik hareketinin Mudanya’da ve Bursa’da tüm Belediyelere aday olduğunu Milletimizin özlemini kurduğu Vizyon ve Misyon sahibi yönetim kadrolarını vatandaşlarımızın teveccühü ile hizmetlerine getireceğiz." satırlarına yer verdi.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 03 Ekim 2018 16:11 )  


AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

YILIN İLK KARI DÜŞMEDEN ENFLASYON DÜŞTÜ. YAŞASIN(!)

Dövizin hararetli olduğu yaz döneminden bugüne dolardaki düşüş yaklaşık %30 oldu...

 

RÜYA GİBİ BİR SAHİL -ÇÖKÜŞ-

Geçtiğimiz Nisan ayında  Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu tarafından “Güneş y...

 

MİLLİ BÜTÜNLÜK

Türkiye'de "Cumhur ittifakı kaybederse Beka sorun olur" diyen Türkiye'nin çok büyük ...

 

MİLLİ HAFIZA

Tarih bir milletin hafızasıdır . Hafızasını yitirmiş milletler dostunu düşmanın...

 

SEVGİNİN METALAŞMASI

Sevgi;  kişinin kendisi dışındakilere bağlanmasını, yakınlaşmasını sağlayan r...

Kimler Sitede

Şu anda 640 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi