TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2015 Yılı Haber Arşivi BURGAZSPOR'A KİM ÇELME TAKTI. İHALEYİ KİM KARIŞTIRDI?

BURGAZSPOR'A KİM ÇELME TAKTI. İHALEYİ KİM KARIŞTIRDI?

E-posta

Burgazspor Kulübü'nün BURFAŞ'tan ihale sonucunda almış olduğu GÜZELYALI MESİRE ALANI ihalesi BURFAŞ tarafından iptal edildi. 01.06.2018 tarifinde Burfaş tarafından 8.000 tl bedelle ihaleye çıkartılan ihaleyi 12.000 tl karşılığında açık arttırmayla Burgazspor'a kazandırılan ihale 24.07.2018 tarihinden tebligat ile iptal ettirildi. Burgazspor Kulübü Başkanı Erdem Karataş mudanya.gen.tr kamerasına yapmış olduğu açıklamada Burfaş'a ihalenin iptal edilmesi yönünde siyasi baskılar yapıldığını açıkladı.

Burgazspor ile el sıkışan Burfaş'ın ihale iptali sonrasında;

Ne olduda Burgazspor'a ait kazanılan ihale iptal edildi? Adalet ve Kalkınma Partisi Mudanya İlçe Başkanlığı olaya müdahale etti mi?

İptal ettirilen ihale sonrasında Güzelyalı mesire alanı olarak geçen Çamlık tekrar ihaleye mi çıkarılacak. Çıkarılacaksa burasını kimler alacak?

Ödeme planı ihaleden sonra 515.000 tl ücretin 405.000 tl lik kısmı ihaledeki ödeme sistemine aykırı bir şekilde talep edilmesinde ki sebep nedir?

Yeni Kongre ile gelmiş Burgazspor 325.000 tl si nakit 80.000 tl ileri vadeli Çek, senet verilmesine rağmen niçin kabul edilmemiştir? soruları cevap bekliyor.

ERDEM KARATAŞ

VİDEO

Burgazspor Yönetim Kurulu yaptığı basın açıklamasında şunları kaydetti.

01.06.2018 tarihinde BURFAŞ kuruluşu tarafından ihaleye çıkarılan "GÜZELYALI MESİRE ALANI" ihalesine kulübümüz adına kulüp yetkililerimiz girmiş, yapılan ihale sonucun 8.000 TL'den açılan ihaleyi 12.000Tl karşılığında açık arttırma ile kazanmış bulunmaktaydık.

İhale öncesi BURFAŞ yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler sonucu 2 yıllık ödenecek peşin kira, banka teminat mektubu, demirbaş listesi ücreti ve ihale giriş teminat bedeli ödeme planları konusunda anlaşmış ve el sıkışmış durumdaydık.

İhaleyi kazanmamızın ardından BURFAŞ yetkilileri ile yaptığımız görüşmede, belli kesimlerin ihaleyi almamızdan duydukları rahatsızlık durumları, ihale ile ilgili yapmaya çalıştıkları engellemeler ve manüplasyonlar neticesinde, önceden anlaştığımız ödeme planının geçerli olamayacağı, ihale bedelinin toplam rakamı olan 515.000TL ücretin 405.000 TL'si tarafımızdan peşin talep edilmiştir.

Kulübümüz talep edilen rakamın 325.000 TL'sini nakit teklif etmiş, kalan 80.000 TL'lik miktar için ödeme kolaylığı ( çek, aylık taksitlendirme vs.) teklif etmiştir.

Bu süreçte maddi- manevi yanımızda duran, destek mesajları ileten herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz. Kulübümüz ve kulüp yöneticilerimiz aleyhinde propaganda yapan kurum, kuruluş ve şahsiyetleri Burgaz halkının vicdanına teslim ediyoruz.

Alnımız ak bir şekilde mevzubahis  ihalenin takipçisi olacağımızı ve bundan sonra ki süreçte kulübümüz menfaatine her türlü adımdan geri durmayacağımızı deklare ediyoruz."

Son Güncelleme ( Salı, 31 Temmuz 2018 14:10 )  


MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Namlı Metal çelik Konstrüksiyon

ofem bilgisayar kamera sistemleri mudanya

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR (EYT)

Gündem bu; Emekilikte Yaşa Takılanlar. Kısa adı EYT. Dün Cumhurbaşkanı konu ile il...

 

NASIL BİR BELEDİYE BAŞKANI…?

Yerel seçimlere 5 aydan daha az bir süre kala her yerde olduğu gibi Mudanya’da da ada...

 

MUDANYA'DA ARICILIK

Arılar, beslenmemiz için çok önemli olan, bal, polen, arı sütü, propolis ürünleri...

 

RUM SEVİCİLİĞİ KARDEŞLİK Mi?

Zeytinlik Dağı'nda yaptığı ünlü vaazda İsa peygamber şöyle demişti: “Kötül...

Kimler Sitede

Şu anda 536 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi