TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2015 Yılı Haber Arşivi MUDANYASPOR YERLİ SPORCULARLA HEDEFE YÜRÜYECEK

MUDANYASPOR YERLİ SPORCULARLA HEDEFE YÜRÜYECEK

E-posta

Hikmet İlhan Mudanyaspor Kulüp BaşkanıMudanya ilçesinin en eksi kulübü olan ve geçtiğimiz futbol sezonunda kötü bir dönem geçirerek taraftarlarını hüzne boğan ve süper amatör ligden birinci amatör lige düşen Mudanyaspor da gelecek hedefleri yapılmaya başlandı.

Hedefte ilk etapta yerli futbolcuların olduğunu gerektiğinde ise dışarıdan da futbolcuları renklerine bağlayacakları belirtildi. Yeni futbol sezonunda Mudanyalı genç futbolcularla yollarına devam kararı alan Hikmet İlhan Başkanlığındaki Mudanyasporun yeni yönetimi de tamamen Mudanyalılardan oluştu ve genç Mudanyalı sporcularla yollarına devam kararı alındı. Ancak gerektiğinde yabancı futbolcuda alabileceklerini altı çizildi. Önceki gün kahvaltılı basın toplantısı düzenleyen Mudanyaspor başkanı Hikmet İlhan ve yönetim kurulu üyeleri Mudanyasporun sıkıntılarının giderilmesi gerektiğini ilk etapta kalıcı bir kulüp binasına ihtiyaçlarının bulunduğu ve mali açıdan da iyileştirmeler yapılması gerektiği vurgulandı.

 MUDANYASPOR


HER TAKIM GİBİ MUDANYASPORUNDA MALİ SIKINTILARI VAR

Kulüp Başkanı İlhan,” İyi bir sezon geçirmek istiyoruz. Biz göreve geldiğimizde değişime teknik kadroyla başladık. Biz kulüp olarak inanıyoruz ki bu futbol sezonunda başarı grafiğimizi yükseltip düştüğümüz süper amatör lige yeniden çıkacağız. Mudanyaspora gönül vermiş tüm taraftarlarımızın bizlere ve takımlarına inanmalarını istiyoruz. Mudanyasporun da diğer başka takımlar gibi mali sıkıntıları bulunuyor, hangi takımın mali sıkıntısı yok.

Ancak biz yönetim olarak Mudanya ilçesinin en eski kulübü olan Mudanyaspora kalıcı ve gelir getirici bir yer istiyoruz. Biz kulüp olarak Mudanya Belediye Başkanımızdan bir kez daha konuda istekte bulunacağız. Bu takım hepimizin bu takım Mudanya ilçesinin gururu ve şanı şerefidir.  Bu takımda bu yörenin çocukları futbol oynadı ve takımı çok güzel yerlere getirdiler. Yine aynısı olacaktır, bundan kimsenin kuşkusu ve endişesi bulunmasın. Mudanyaspora mutlaka destek verilmesi gerekmektedir çünkü gerçekten Mudanyasporun hem maddi hem de manevi desteğe şiddetle ihtiyacı var. Yeni teknik heyette Mudanyasporun alt yapısıyla birlikte Mudanyalı hocalarımızla çalışacağız. Mustafa Arslan, Gökhan Türkyılmaz, Ergün Güneş ve kaleci antrenörü de Hüseyin Bilge ile lige hazırlanacağız.

Ayrıca takımda genel kaptanlık ve idari sorumlu olarak yine Ergün Güneş görev alacak. Mudanyaspor alt yapısında yetişen genç futbolcularımız var bu oyuncularımızı değerlendireceğiz. Mudanyasporda oynamış çok tecrübeli futbolcu arkadaşlarımız var onları da kadroya alacağız. Tek bir amacımız var bizim. Mudanyaspora gönül vermiş genç oyuncularımızla futbolcularımızla başarı ipini göğüslemek ve istediğimiz dereceleri elde etmek” dedi.
      

Tarık ARSLAN/Mudanya

Son Güncelleme ( Çarşamba, 11 Temmuz 2018 17:37 )  


AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

YEREL SEÇİME DOĞRU

Yerel seçimler yaklaştıkça, siyasi partilerde de doğal olarak hareketlenmeler başlad...

 

OKUMAK İNSANA NE KAZANDIRIR?

İnsanın eylemlerini bedensel ve zihinsel olarak ikiye ayırabiliriz.  Bedensel eylemler...

 

NASIL BİR BELEDİYE BAŞKANI…?

Yerel seçimlere 5 aydan daha az bir süre kala her yerde olduğu gibi Mudanya’da da ada...

 

RUM SEVİCİLİĞİ KARDEŞLİK Mi?

Zeytinlik Dağı'nda yaptığı ünlü vaazda İsa peygamber şöyle demişti: “Kötül...

Kimler Sitede

Şu anda 838 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi