TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2015 Yılı Haber Arşivi MUDANYA LEZZET ŞENLİĞİ GÖKHAN TEPE KONSERİYLE SONA ERDİ.

MUDANYA LEZZET ŞENLİĞİ GÖKHAN TEPE KONSERİYLE SONA ERDİ.

E-posta

Mudanya Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Lezzet Şenliği, Gökhan Tepe’nin görkemli konseriyle sona erdi. Mütareke Meydanı’nda üç gün boyunca süren etkinlik sonunda Gökhan Tepe, görkemli bir konsere imza attı

MUDANYA LEZZET ŞENLİĞİ’NE GÖRKEMLİ FİNAL

Mudanya Belediyesi’nin, Mudanya’nın mutfağını tanıtmak için geleneksel hale getirdiği Lezzet Şenliği, sona erdi. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen şenlikte 84 stant kurulurken, yöresel tatlar, el sanatları ve hediyelik eşyalar Mudanyalıların beğenisine sunuldu.

Şenlik kapsamında düzenlenen En Lezzetli Zeytinyağlı ve Tatlı Yarışması yoğun ilgi gördü. Zeytinyağlı yemek kategorisinde Sevilay Kutlusan birinciliği alırken, Makbule Balcı ikinci ve Güler Orhan üçüncü seçildi. En lezzetli tatlı yarışmasında ise Seyhan Dura birinci, Alevi Kültür Derneği ikinci ve Beyhan Kaya üçüncü oldu. Şenliğin ikinci gününde Mudanya; halk oyunları, illüzyon gösterileri ve Mudanya’nın sevilen gruplarından Alt Cadde konseriyle renklendi.

Mudanya Lezzet Şenliği 2018  bando

Mudanya’da üç gün boyunca süren coşku, Gökhan Tepe’nin konseriyle doruğa ulaştı. Lezzet Şenliği’nin son gününde Mudanya Bandosu eşliğinde İskele Meydanı’ndan Mütareke Meydanı’na yürüyüş düzenlenirken, yürüyüşün sonunda katılımcılara helva ikramı yapıldı. 

MUDANYA LEZZET ŞENLİĞİ’NE GÖRKEMLİ FİNAL

Konser öncesinde konuşma yapan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, göreve geldiğinde Mudanya’nın var olan tüm değerlerini yaşatma sözü verdiğini hatırlatarak, “Bugün tüm sözlerimizi yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm hemşerilerimizle birlikte herkesin gurur duyacağı bir Mudanya için çalıştık. Kimseye karşı ötekileştirme yapmadık. Beni sevsin veya sevmesin. Oy versin ya da vermesin. Bizim belediyemizde adalet, eşitlik vardır. Bizim anlayışımıza göre yandaş yoktur, bizde paydaş yurttaş vardır. Herkes eşittir bizde. Söz verdiğimiz bütün hizmetleri her bir Mudanyalı için yerine getiriyoruz. Köylerimizden merkez mahallelerimize varana kadar. Temiz, dürüst, ahlaklı insanlarla yürüyoruz. Bundan sonra da Mudanya için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Mudanya’nın değerlerini düzenlediği festival ve şenliklerle yaşatmayı sürdüren Mudanya Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Lezzet Şenliği, Gökhan Tepe’nin görkemli konseriyle sona erdi.

Kaynak MUDANYA BELEDİYESİ BASIN BÜROSU

Son Güncelleme ( Çarşamba, 04 Temmuz 2018 15:10 )  


AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

YEREL SEÇİME DOĞRU

Yerel seçimler yaklaştıkça, siyasi partilerde de doğal olarak hareketlenmeler başlad...

 

OKUMAK İNSANA NE KAZANDIRIR?

İnsanın eylemlerini bedensel ve zihinsel olarak ikiye ayırabiliriz.  Bedensel eylemler...

 

NASIL BİR BELEDİYE BAŞKANI…?

Yerel seçimlere 5 aydan daha az bir süre kala her yerde olduğu gibi Mudanya’da da ada...

 

RUM SEVİCİLİĞİ KARDEŞLİK Mi?

Zeytinlik Dağı'nda yaptığı ünlü vaazda İsa peygamber şöyle demişti: “Kötül...

Kimler Sitede

Şu anda 636 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi