TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2015 Yılı Haber Arşivi Mustafa BAYRAL İYİ Parti'den Aday Adayı

Mustafa BAYRAL İYİ Parti'den Aday Adayı

E-posta

Tarım sektörünün güçlü ve başarılı firması Mert Tarım'ın sahibi Ziraat Mühendisi Mustafa Bayral 24 Haziran'da yapılacak seçimler için partisinden 2. Bölge Bursa Milletvekili aday adayı oldu.

Ziraat Mühendisi Mustafa Bayral, Türkiye'nin yanlış ve yetersiz tarım politikalarının düzeltilmesinde Türkiye Millet Meclisi'nde çiftçi'nin sesi olmak, ülkenin içinde bulunduğu sorunlar için hızlı ve kalıcı çözüm önerilerini üst düzeyde gündeme getirerek, sağlam, güçlü ve aydınlık bir Türkiye'nin tesis edilmesine katkı sağlayacak bilgi, deneyim ve siyasi tecrübeye sahip olduğuna inandığı için İYİ Parti 2. Bölge Bursa Milletvekilliği'ne talip olduğunu açıkladı.

Bursa coğrafyasını ve halkını iyi tanıdığını, çekilen sorunları hem kırsalda hem kentsel alanlarda uzun zamandır gözlemlediğini belirten Mustafa Bayral "Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi'nin Cumhurbaşkanlığında yeni, adil ve milli çıkarlarımız doğrultusunda bir Türkiye inşa etmek için canla başla çalışmaya varım. 20'nin üzerinde ülkeye yaptığım ziyaretlerde sadece turistik gezi değil, insanların yaşamlarını, tarım başta olmak üzere başarı hikayelerini, hayal kırıklıklarını yakından inceleyerek karşılaştırma yapma fırsatı bulmuş Türkiye sevdalısı bir Ziraat Mühendisi olarak ülkeme İYİ Parti çatısı altında hizmet edeceğime gönülden inanıyorum." dedi.

Ziraat Mühendisi Mustafa Bayral İyi Parti'den Bursa Milletvekili Aday Adayı

MUSTAFA BAYRAL KİMDİR?

1974 Bursa doğumlu olan Mustafa Bayral üç çocuklu çiftçi bir ailenin ortanca çocuğu. İlk ve orta öğrenimini Mudanya'da, lise öğrenimini Bursa'da tamamladı.Üniversite öğrenimini Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesinde bitirdi. Askerliğini Piyade Komando Asteğmen olarak Güneydoğu bölgesinde tamamladı. 1999 yılında Dilek Bayral ile evlendi. Mertcan ve Merve isimlerinde 2 çocuk babası olan Mustafa Bayral 2003 yılında Mert Tarım Zirai İlaç ve Gübre satışı firmasını kurarak tarım sektöründe aktif olarak çalışmaya başladı. Ziraat Mühendisleri Odası İlaç ve Tohum Bayileri Komisyon Üyesi olan Mustafa Bayral aynı zamanda kendi topraklarında zeytin, siyah incir ve ceviz üretimi yapan bir çiftçi.

Mustafa Bayral üretici bir çiftçi olmasının yanında Ziraat Mühendisi olmasından dolayı bölge çiftçisine zirai tarımsal danışmanlık yapmakta olup bu güne kadar 20'yi aşkın ülke ziyaret ederek özellikle tarımsal üretim teknikleri, pazarlama ve devlet destekleri başta olmak üzere incelemelerde bulundu.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 16 Mayıs 2018 04:05 )  


AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

MUDANYA'DA SATILIK DAİRELER KADEMOĞLU İNŞAAT

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

YEREL SEÇİME DOĞRU

Yerel seçimler yaklaştıkça, siyasi partilerde de doğal olarak hareketlenmeler başlad...

 

OKUMAK İNSANA NE KAZANDIRIR?

İnsanın eylemlerini bedensel ve zihinsel olarak ikiye ayırabiliriz.  Bedensel eylemler...

 

NASIL BİR BELEDİYE BAŞKANI…?

Yerel seçimlere 5 aydan daha az bir süre kala her yerde olduğu gibi Mudanya’da da ada...

 

RUM SEVİCİLİĞİ KARDEŞLİK Mi?

Zeytinlik Dağı'nda yaptığı ünlü vaazda İsa peygamber şöyle demişti: “Kötül...

Kimler Sitede

Şu anda 640 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi