Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2015 Yılı Haber Arşivi MUDANYA BELEDİYESİ’NDEN MÜRSEL’E YAŞAM PARKI

MUDANYA BELEDİYESİ’NDEN MÜRSEL’E YAŞAM PARKI

E-posta

Mudanya Belediyesi, Mürsel Mahallesi’nde belediyeye ait yaklaşık 10 bin metrekarelik alana; içinde hayvan parkı, spor alanı, basketbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanı, otopark ve yürüyüş parkurlarının bulunduğu dev bir yaşam parkını Mudanya’ya kazandıracağını açıkladı.

Mudanya Belediyesi, Mürsel Mahallesi’nde belediyeye ait yaklaşık 10 bin metrekarelik alana; içinde hayvan parkı, spor alanı, basketbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanı, otopark ve yürüyüş parkurlarının bulunduğu dev bir yaşam parkını Mudanya’ya kazandırıyor.


Mudanya Belediye Başkanı Hayri TürkyılmazMudanya Belediyesi, Mürsel Mahallesi’nde belediyeye ait yaklaşık 10 bin metrekarelik alana park yapmak için çalışmalara başladı. Park alanı içerisinde 150 metrekare otopark alanı, 96 metrekare spor alanı, 832 metrekare basketbol sahası-tenis kortu, 171 metrekare gölgelik oturma alanları, 360 metrekare çocuk oyun alanı, 470 metre uzunluğunda yürüyüş parkuru, bu alanın çevrelemiş olduğu yeşil alan sınırları içerisinde konumlandırılan hayvan parkı ile yeni bir yaşam alanını ilçeye kazandırıyor. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, göreve geldiği günden bu yana var olan yeşil alanları yenilerken, yeni yaşam alanlarını hayata geçirdiklerini söyledi. 

47 çocuk parkı, spor alanı, halı saha yapımı ve yenilemesini gerçekleştirdiklerini hatırlatan Başkan Türkyılmaz, “Projelerimizi hazırlarken öncelik elbette ki Mudanyalı hemşerilerimin mutluluğu. Ancak biz istiyoruz ki tüm Bursa Mudanya’da nefes alsın. Bursa’nın incisi Mudanya, her kesimin nefes aldığı dev bir yaşam alanı olsun. Mudanya’da her canlının mutluluğunu hedefliyoruz. Minik dostlarımızın mutlulukla dolaşacağı hayvan parkı da bu projemizde hayat bulacak. Doğayla iç içe yemyeşil bir geleceği Mudanya’da yaratıyoruz” diye konuştu.

Kaynak Mudanya Belediyesi Basın Bülteni

Son Güncelleme ( Cuma, 04 Mayıs 2018 16:38 )  


Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

BİR BEKA MESELESİ

Akp Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Mhp lideri Devlet Bah...

 

Hayri Yoğurdu Yemedi Halkın Üstüne Döktü!

Sayın Mudanya’lılar, Belediyenin haksız uygulamaları konusunda yaptığım paylaş...

Kimler Sitede

Şu anda 687 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi