Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2015 Yılı Haber Arşivi Başhekim Ömer Faruk Mete'den Veda Mesajı

Başhekim Ömer Faruk Mete'den Veda Mesajı

E-posta

Başhekim DR.ÖMER FARUK METEMudanya Devlet Hastanesi Baihekimi Operatör Doktor Ömer Faruk Mete emekliye ayrılmasından dolayı Mudanya Devlet Hastanesi'nde ki görevinden 15 Nisan 2018 günü ayrılıyor. Başhekim Mete yazılı bir veda mesajı yayınladı.

Başhekim Ömer Faruk Mete'nin mesajında "2003 yılında sağlıkta dönüşüm programı ile başhekim yardımcısı olarak başladığım ve 15 Temmuz 2017 tarihinden itibaren başhekim olarak sürdürdüğüm kamu yöneticilik kariyerimi emekli olmak için 15.04.2018 tarihinden itibaren sonlandırmış olacağım.

663 sayılı KHK ile 02.11.2012 yılında sözleşme ile başhekim yardımcısı olarak görevlendirildiğim ve halen başhekimliğini yaptığım Mudanya Devlet Hastanesindeki görevimden 15 Nisan 2018 tarihinden itibaren ayrılacağım. Hastane personelinin,  hastalarımızın ve siz değerli kamu yöneticilerimizin ve yerel basın mensuplarımızın ifadelerinden de anlaşılacağı üzere görevimi tüm meslek yaşantım boyunca severek, isteyerek ve çalışmanın ibadet olduğu bilinciyle yerine getirmeye çalıştım. Bu süreçte istemeyerek te olsa kırdığım veya üzdüğüm tüm Mudanyalılardan affımı dilerim. Ben bu dünyadaki tüm haklarımı herkese, hepinize helal ediyorum. Sizlerden de bana olan haklarınızı helal etmenizi diliyorum. Hizmet sürem boyunca her şeyi insanımız için yapma çaba ve gayreti içerisinde olmaya çalıştım. Umarım bu amacıma uygun davranmışımdır.

 Bu güne kadarki çalışma sürecimde her türlü desteği veren başta Mudanya Kaymakamı olmak üzere tüm Mudanyalılara, Sağlık Camiamızın Tüm Çalışanlarına ve Kamu Kurum Yöneticilerine ve Mudanya’mızın ve Bursa’mızın Çok Değerli ve Kadirşinas Basın Mensuplarına sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım. Saygılarımla. Görüşmek Ümidiyle. Bilgilerinize arz ederim. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dilerim." satırlarına yer verdi. 

Son Güncelleme ( Cuma, 13 Nisan 2018 00:09 )  


Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

BİR BEKA MESELESİ

Akp Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Mhp lideri Devlet Bah...

 

Hayri Yoğurdu Yemedi Halkın Üstüne Döktü!

Sayın Mudanya’lılar, Belediyenin haksız uygulamaları konusunda yaptığım paylaş...

Kimler Sitede

Şu anda 576 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi