Ahmet Murat Ünal

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2015 Yılı Haber Arşivi BURSA YİĞİTLERİNİ AFRİN’E UĞURLADI

BURSA YİĞİTLERİNİ AFRİN’E UĞURLADI

E-posta

Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa (JÖH) Jandarma Özel Harekat Taburu'nun Afrin’de yürütülmekte olan operasyona katılmak üzere gerçekleştirilen uğurlama törenine katıldı. Vali Küçük: “Bugün sizleri yolcu ediyorken emin olun tüm kalbimizle, duamızla ve ruhumuzla sizlerin yanında olacağız.” dedi.


 Törende konuşan Vali Küçük: “ Bugün burada bizlerle olan başta şehit ailelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere tüm kahraman Mehmetçiklerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Hayatımızda pek çok uğurlama, yolcu etme sahneleri yaşamışızdır. Ancak en gurur vereni ve heyecanlandıranı tahmin edersiniz ki bugün gerçekleştirdiğimiz bu uğurlamadır.

BURSA YİĞİTLERİNİ AFRİN'E UĞURLADI.

 

Uzun yıllardır ülkemize ve milletimize bela olan bir terör örgütünü topraklarımızda kahramanlarımız sayesinde darmaduman ettik. Hendek kazdılar ve biz onları o çukurlara gömdük. Şimdi de sınırlarımızda bir oluşuma niyetlendiler ve arkalarına aldıkları devletlerin gücüne rağmen bizim kahraman güvenlik güçlerimiz oraları da onlara mezar edecek. Bugün sizleri yolcu ediyorken emin olun tüm kalbimizle, duamızla ve ruhumuzla sizlerin yanında olacağız. İnşallah sizlerde sağ salim gidecek ve döneceksiniz, bizlerde sizin yolunuzu gözleyeceğiz.” dedi.
 
Kuran tilaveti ile süren tören, Mehmetçik için kesilen kurbanlarla devam etti. Vali Küçük, JÖH taburunda bulunan babalarını uğurlamaya gelen Kübra ve Ali isimli bebekleri uzun süre severek, her iki bebeğe de  altın hediye etti.

Editörün notu: Kalbimiz ve dualarımız yiğitlerimizle birlikte Allah muzaffer ve muhafaza etsin. Amin

Kuran tilaveti ile süren tören, Mehmetçik için kesilen kurbanlarla devam etti. Vali Küçük, JÖH taburunda bulunan babalarını uğurlamaya gelen Kübra ve Ali isimli bebekleri uzun süre severek, her iki bebeğe de  altın hediye etti.

Kuran tilaveti ile süren tören, Mehmetçik için kesilen kurbanlarla devam etti. Vali Küçük, JÖH taburunda bulunan babalarını uğurlamaya gelen Kübra ve Ali isimli bebekleri uzun süre severek, her iki bebeğe de  altın hediye etti.

Son Güncelleme ( Cuma, 23 Şubat 2018 16:57 )  


Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

BİR BEKA MESELESİ

Akp Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Mhp lideri Devlet Bah...

 

Hayri Yoğurdu Yemedi Halkın Üstüne Döktü!

Sayın Mudanya’lılar, Belediyenin haksız uygulamaları konusunda yaptığım paylaş...

Kimler Sitede

Şu anda 526 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi