TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber Mudanya Kent Haberleri Rekorların Başkanı Emir Ali USTA ve Ekibi Güven Tazeledi.

Rekorların Başkanı Emir Ali USTA ve Ekibi Güven Tazeledi.

E-posta

Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 65. Olağan Genel Kurulunda 6 Yıldır görev yapan rakipsiz başkan Emir Ali Usta, oy birliğiyle seçilerek güven tazeledi.

Montania hotel'in Mudanya Düğün ve Toplantı Salonu’nda yapılan yemekli Kongre'nin divan başkanlığını Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri 7. Bölge Birliği Bakşan Vekili Yıldırım Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Murat Özkarayurt, Başkan Vekilliğini ise 7. Bölge Müdürü Aziz Ereselli, katiplğini ise kooperatifin 510 no lu ortağı Tahsin Aktürk yaptı.

Mudanya Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifinde Emir Ali Usta ve ekibi güven tazeledi.

Mudanya Esnaf Keredi ve Kefalet Kooperatifi'nin 6 yıllık çalışmalarının özetlendiği 5 dakikalık çift ekranlı barkovizyon sunumu ile başlayan kongrede, ekrana yansıtılan Afrin'de Türk Bayrağımızı diken Türk askeri fotoğrafı eşliğinde şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklâl Marşımız okundu.

Faaliyet ve denetim raporlarının okunup ibrasından sonra söz alan Başkan Emir Ali Usta, Davetlilere Düğünümüze hoş geldiniz diye başladığı konuşmasını, “1953 yılında kurulan Kooperatif şu anda altın çağını yaşıyor. Çünkü, her verdiğimiz 100 Liranın 98,5 Lirası geri dönüyor, bunu Merkez Bankası zor tahsil eder. 6 yılda kooperatifin öz parası 2 Milyon lira idi, şu anda 7,5 Milyon lira. Geçtiğimiz yıl esnafımıza 3,5 Milyon Lira faizsiz kredi verdik. Beni akladınız pakladınız hepinize çok teşekkür ediyorum sağ olun var olun. Hepinize saygılarımı sunuyorum” dedi.

Üyelerin oylamasıyla 2018, 2019, 2020 yılları olağan Genel kurlularının birleştirilerek 2021 yılında  yapılması kararı alındı. Ayrıca Genel kurulda, çeşitli sebeplerden ötürü ortaklıktan çıkartılan 126 üyenin çıkışları onaylanırken, 2018 yılı tahmine bütçesi ise 2017 bütçesinden %10 artışla 1 Milyon 280 Bin Lira olarak belirlendi.

Konuklar arasında bulunan Bursa Esnaf Odaları Birliği Başkanı (BESOB) Arif Tak, Başkan Emir Ali Usta’nın başarılı çalışmalarından ve esnaf ile olan ilişkilerine değinerek kendisine ve yönetiminin  Mudanya esnafı için çok önemli olduğunu vurgulayarak hayır dualarda bulundu.

USTA Varsa Şaha Kalkış Var

Divan Başkanlığını yapan Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri 7. Bölge Birliği Bakşan Vekili Yıldırım Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Murat Özkarayurt ise yaptığı konuşmasında "Emir Ali Usta'nın bulunduğu her yerde bereket ve şaha kalkış var. Allah daim etsin. Kendisini ve ekibini kutluyorum" dedi.

Açık oylama ile yapılan seçimlerde mevcut başkan Emir Ali Usta başkanlığındaki yönetime Tahammül İlhan, Şaban Doktur, Nedim Erzan ve Yusuf Ünal 3 yıllığına seçilirken, Orhan Kaynar ve Kazım Demir üç yıllığına denetim kurulu asil üyesi oldu.

VİDEO TIKLA SEYRET

 

Son Güncelleme ( Pazartesi, 05 Şubat 2018 00:50 )  


ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

İRANLILAR SARI ÖKÜZÜN SERENCAMINI BİLMEZLER Mİ?

Büyük Türk mutasavvıfı ve düşünürü Mevlana Celaleddin Rumi meşhur Mesnevisini F...

 

DEMİR KİLİSE AÇILIŞINA SIKIŞMIŞ EKÜMENİK SİYASETİ

7 Ocak 2018 Pazar günü, İstanbul’un Fener Semti’nde bulunan ve halk arasında “De...

 

BELEDİYE NE YAPSIN? DİYENLERE İTHAF OLUNUR.

Mudanya Hasanbey Mahallesi Karpuzoğlu sokağın sonunda ki Tekke-i Atik Cami yanında bu...

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Kimler Sitede

Şu anda 500 ziyaretçi çevrimiçi

Mudanya İş Rehberi