TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber Mudanya Kent Haberleri Birlik Başkanı Fazlı AYDOĞAN Fırında Enginar Kebabı Tanıttı.

Birlik Başkanı Fazlı AYDOĞAN Fırında Enginar Kebabı Tanıttı.

E-posta

Mudanya meyve Üreticileri Birliği Başkanı Fazlı AYDOĞAN fırında enginar kebabı tanıttı. 2017 yılında 20 bin adet doğal Mudanya Enginar kökünü ücretsiz olarak vatandaşlara dağıtan ve 4 adet enginar uygulama bahçesi oluşturan Mudanya Meyve Üreticileri Birliği'nin Yönetim Kurulu Başkanı Fazlı AYDOĞAN şimdi de fırında enginar kebabı tanıttı.

Geçtiğimiz yıl uygulama bahçelerinde kendi elleriyle enginar köklerini toprakla buluşturarak can suyu veren Birlik Başkanı AYDOĞAN, Birlik üyesi bir üretici ve aynı zamanda Mudanya Kahvaltı Sarayı işletmecisi Sinan ŞENTÜRK'ün dükkanında yaptığı tanıtımda "Birlik üyemiz Mudanya Kahvaltı Sarayı sahibi Sinan ŞENTÜRK'e Birliğimiz adına ve yöremizdeki tüm üreticilerimiz adına teşekkür ediyorum. Bizlere destek amaçlı olarak her çarşamba günü doğal fırında enginar kebabını yaparak vatandaşımıza bunu duyurmakta dır. Amacımız Mudanya'da enginarımızı ve enginar yemeklerimizi tanıtmaktır. Gayretli çalışmalar içinde bulunan üyemiz Sinan ŞENTÜRK  Mudanya'da ki tüm arazilerimizde yetişen ürünlerin her çeşidini Kahvaltı Sarayında sergilemekte olup buna doğal reçelimiz, marmelatımız, pekmezimiz, balımız, zeytinimiz, zeytinyağlarımız, ve pek çok ürünümüz dahildir." dedi.

Mudanya Meyve Üreticileri Birliği Başkanı Fazlı Aydoğan Kahvaltı Sarayı İşletmecisi Üretici Üyesi Sinan Şentürk ile birlikte fırında enginar kebabı tanıtımı yaptı.

Mudanya Meyve Üreticileri Birliği üyesi ve işletme sahibi Sinan ŞENTÜRK fırında enginar kebabını tanıtım amaçlı olarak yaptıklarını ve elde edilen yemeğin kullanılan malzeme seçimine dikkat edilerek tamamen doğal olduğunu belirterek, Birlik Başkanı Fazlı AYDOĞAN'a gösterdiği alakadan dolayı teşekkür etti. ŞENTÜRK "Tüm Mudanya ve Bursalıları fırında enginar yemeğimizi tatmaya davet ediyorum." dedi.   

Mudanya Kahvaltı Sarayında Mudanya ve çevresinin olduğu gibi pek çok orijinal yöresel ürünler ve dünyaca ünlü greçka balı (Karabuğday balı) da bulunmakta

VİDEO

 

Son Güncelleme ( Salı, 09 Ocak 2018 04:18 )  


Kahvaltı Sarayı Mudanya

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

BELEDİYE NE YAPSIN? DİYENLERE İTHAF OLUNUR.

Mudanya Hasanbey Mahallesi Karpuzoğlu sokağın sonunda ki Tekke-i Atik Cami yanında bu...

 

SEN AĞA BEN AĞA, İNEKLERİ ÇAKALLAR SAĞA

Dolandırıcıların Piri rahmetli Sülün Osman'a yetişemediysek te İstanbul Galata K...

 

HAYRİ TÜRKYILMAZ'a TAZMİNAT ŞOKU

Perşembe'nin gelişi Çarşamba'dan belli idi. 08 Aralık 2016 tarihli yazımda "KENDİND...

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Kimler Sitede

Şu anda 143 ziyaretçi çevrimiçi

Mudanya İş Rehberi