TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2015 Yılı Haber Arşivi Görükle Final Okulları kapılarını açıyor

Görükle Final Okulları kapılarını açıyor

E-posta

Türkiye'nin dört bir yanında okulları ve kursları ile rağbet gören köklü eğitim kurumlarından biri olan Final Okulları, bu yıl eğitime Bursa Görükle'de profesyonel ellerin işbirliğiyle kapılarını açıyor. Bankacılık kariyerinde gösterdiği üstün başarılarla aldığı Türkiye birincilikleri ve müşteri memnuniyeti ile işletme alanında yüksek lisans yapan Mudanyalı Fatih Pulat'ın ortak olduğu Görükle Final Okulları,  genişleyen kadrosu ve yenilikçi kimliğiyle yeni eğitim öğretim yılına 'merhaba' demeye hazırlanıyor.

Türkiye'nin dört bir yanında okulları ve kursları ile rağbet gören köklü eğitim kurumlarından biri olan Final Okulları, bu yıl eğitime Bursa Görükle'de profesyonel ellerin işbirliğiyle kapılarını açıyor.

Fatih PULATBünyesinde anaokulu, ilkokul ve ortaokulu barındıran Görükle Final Okulları'nda ilk yıla özel 'kurucu veli indirimi' başlattıklarını açıklayan aynı zamanda Bursa Büyükşehir ve Mudanya belediyelerinin meclis üyesi ve Bursaspor Mali As Başkanı olan Fatih Pulat, eğitim danışmanları Doğan Cüceloğlu ile çocukların kaliteli bir eğitimi ve imkanlarını yakından görmek için tüm velileri Görükle'deki Kurtuluş Mahallesi Barış Caddesi'ndeki yeni binalarına davet etti.

ŞİMDİ KAYIT ZAMANI

"2017 - 2018 eğitim öğretim yılında sizlerle Görükle Final Okulları'nda buluşalım" diyen Pulat, ''Final’in eğitim kadrosu yılların imbiğinden süzülen deneyimli bir ekiptir. Bünyemizde deneyim ve dinamizmi birleştiren bir öğretmen profili var. Bu ekibimizle başarıya odaklandık. Final Okulları olarak önceliğimiz düzgün insan, dürüst vatandaş yetiştirmektir. Bu nedenle; bilimsel projeler ve girişimcilik çalışmalarına, değerler ve duygu eğitimine, kendini ifade edebilen, okuyan, düşünen, analiz ve sentez yapabilen bireyler yetiştirmeye öncelik veriyoruz" diye konuştu.

Son Güncelleme ( Salı, 01 Ağustos 2017 17:55 )  


Kahvaltı Sarayı Mudanya

Mudanya Türk Telekom Kampanya

ikielin sesi

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

BAK YEŞİL YEŞİL

“İstanbul’a ihanet ettik. Biz bu şehrin kıymetini bilemedik. Hala da ediyoruz. Ben ...

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Kimler Sitede

Şu anda 245 ziyaretçi çevrimiçi

Mudanya İş Rehberi