TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa Güncel Haber 2015 Yılı Haber Arşivi Ünal "AK Parti'nin Kurumsal Kimliğine Çarpanın Ağzı Burnu Dağılır"

Ünal "AK Parti'nin Kurumsal Kimliğine Çarpanın Ağzı Burnu Dağılır"

E-posta

Murat ÜNAL Ramiz Batmaz'ın Hayri TÜRKYILMAZ ile mühürlü yerde çekilen fotosunu gösterdiAdalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Mudanya İlçe Başkanı Dr. Murat Ünal Demokrasi nöbetlerinin sona ermesiyle, göreve geldiği üçbuçuk aylık süre içinde geniş bir faaliyet açıklaması yaparak, gündeme ait konulara değindi ve Kumyaka Mahallesi Muhtarı Ramiz Batmaz'ın geçtiğimiz pazar günü yaptığı basın açıklamasına cevap verdi.


Editörün notu "Haberin videosunu dikkatle seyretmenizi tavsiye ediyoruz."

Ünal açıklamasına göreve geldiği günden bu güne kırsal kesimde yapılan yol çalışmalarına değinerek kırsaldaki bazı mahallelerin Mudanya Belediyesi tarafından yapılamayan parke ve kaldırım çalışmalarına değinerek alternatif yol olarak kullanılan eski Mudanya Bursa kara yolunun Büyükşehir Belediyesinin 4 Milyon Lira harcanarak tolun stabilize edilip asfaltla kaplandığını söyledi. Ünal, “göreve geldiğimiz gün önümüze iki önemli sorun çıktı biri Sahil projesi diğeri ise yeni yerine taşınan Mudanya Devlet hastanesinden boşlan eski hastane.

MURAT ÜNAL Ekibi ve Kumyakalılarla Ramiz Batmaz Hakkında Açıklama Yaptı.

Yapılan çalışmalar sonunda ihaleyi alan yeni müteahhit sahil yapımı çalışmalarını süratle sürdürürken, Şaziye Rüştü Devlet Hastanesini ise uzun uğraşlar sonucu Mudanyalıların eksikliğini hissettiği duruma getirmeye çabalıyoruz” dedi.

Demokrasi sevdalılarına teşekkür Ünal 15 Temmuz Akşamı Darbe kalkışmasına değinerek” ülkece gösterilen direnişin Türk insanın vatanseverliğini bir kez daha gözler önüne sermiştir. 26 gün boyunca sürdürülen demokrasi nöbetlerinde kendilerini destekleyen ve alanları dolduran başta Mudanyalılar olmak üzere AKP ilçe yönetimine, bu süre içerisinde kendilerine tam destek veren Mudanya Kaymakamı Orhan Çiftçi ve daima yanlarında olan emniyet mensuplarına teşekkür ederim” dedi.

Şer Bildiklerimizden Hayır Çıktı

FETÖ örgütün hayırseverlerin paralarıyla yaptığı Mudanya’da eğitim veren Nilüfer Lisesine devlet tarafından el konulması sonrası Milli Eğitime devredilmesiyle ilgili açıklama yapan Ünal, “ülkemizde şer olarak gördüğümüz kalkışımı sonrası Mudanya’mıza bir hayır çıkmıştır. Mudanya sınırları içinde eğitim veren FETÖ okullarından Nilüfer Lisesi uzun uğraşılarımız ve çabalarımızla Mudanya Milli Eğitim Müdürlüğümüze verilmiştir. Bu sayede yer sıkıntısı çeken İmam Hatip Lise ve Ortaokulumuzun bu sorunları ortadan kalkmış olacak. Mudanya içerisindeki bazı okullarımızda ikili öğretim yapılmasını planladığımız okullarımızın, İmam Hatip Anadolu Lisemizi burada konuşlandırılması sonucu daha rahat öğrenim yapma imkânlarını sürdürecekler.

FETÖ DARBE GİRİŞİMİ SONRASI EL KONULAN NİLÜFER LİSESİ MUDANYA İMAM HATİP LİSESİ OLDU

Bu arada anlamsız bir şekilde Mudanya Belediyesinin yerlerinden ettiği Mudanya Halk Eğitim Merkezimizi yine FETÖ Terör örgütünün kullandığı Güzelyalı’daki bir dershaneyi kendilerine tahsis ederek yeni öğretim yılına sorunsuz bir şekilde başlamalarını sağlayacağız” dedi.

KUMYAKA AÇIKLAMASI KISMI - VİDEO TIKLA SEYRET 41 DAKİKA

Kişilerle İşimiz Olmaz, Halkımızın Haklarını Korumaya Çalışıyoruz.

Murat ÜNAL Ramiz BATMAZ hakkındaki davanın Yargıtay da olduğunu belirtti.

Son günlerde Kumyaka Mahallesi Muhtarı Ramiz Batmaz ile olan diyalogların basına yansımasını ele alan Ünal, Kumyaka Mahallesinde kanunsuz ve ahlaklıksızca olaylar olduğunu iddia ederek basın açıklamasına katılan Kumyakalı vatandaşlara neler yaşadıklarını anlatmalarını istedi.

Kişiselleştirmeye çalışılan ve kendisine isnat edilen suçlamaların hiç gerekçesi olmayıp gerçeği yansıtmadığını söyleyen Ünal, “Olaylar bilerek kişiselleştirilmeye çalışılmaktadır, asla gündeme getirmek istemediğim taciz olaylarından beraat ettiğini söyleyen muhtar yalan söyletmektedir. Cinsel istismar ile ilgili dosyaları halen Yargıtay’da olup davası devam etmektedir. Yaptığı kaçak ve ruhsatsız işlerini ağabeylerine ve ablalarına dayanarak yasal hale getirme çabaları neticesiz kalacak ve yargı gerekeni yapacaktır.  Üzüldüğüm nokta, Mudanya Belediye Başkanın yasal olmayan bir mekânda bu kişiyle hatıra fotoğrafı çektirmesidir.” dedi. Kumyaka Mahallesinden gelen mahallelilerin muhtar hakkındaki şikayet ve maruz kaldıkları tehditleri söylerlerken, tacize uğradığı iddia edilen 18 yaşın altındaki kızların aileleri başlarına gelenleri anlattıkları sırasında Başkan Ünal Gözyaşlarını tutamadı.

Ünal "Gemlik örneğindeki gibi Kumyaka Muhtarı Görevden Alınabilir

Geçtiğimiz dönemde Gemlik Belediyesinde  yaşanan belediye başkanının görevden alınmasını örnek gösterek Murat Ünal, Kumyaka Mahallesi Muhtarı Ramiz Batmaz'ın da görevden alınabileceğine dikkat çekti. Ramiz Batmaz'ın Ablalar ve Ağabeylerine danıştığı vurgusunu basın açıklamasında sık sık vurgulayan Ünal Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ )'yü mü ima ediyorsunuz sorumuza "Kimlerden akıl alıyorsa onları kastettim" diyerek tam bir açıklama getirmedi.

Son Güncelleme ( Cumartesi, 13 Ağustos 2016 14:26 )  


SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Muhtar Ziya Yavuz Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Partiler üstü dinamik bir hizmet anlayışıyla, göreve yeniden talibim.

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

 

TANZİM ÇÖZÜM

Hal'den 4.50TL'ye alınan bir ürün tanzim satışta 4.00TL'ye satılıyorsa devlet kilo ...

 

LİYAKAT, HAKİKATİN IŞIĞIDIR

Tanım (bir varlığa özgü nitelikleri belirtmek)  düşüncenin kılavuzudur. Dü...

 

SÜPERMENEMEN. Afiyet şeker olsun.

Bir zamanlar fakir sofralarının ve özellikle de öğrencilerin en meşhur yemeklerinden...

 

Hayri Yoğurdu Yemedi Halkın Üstüne Döktü!

Sayın Mudanya’lılar, Belediyenin haksız uygulamaları konusunda yaptığım paylaş...

Kimler Sitede

Şu anda 900 ziyaretçi çevrimiçi

Dost Siteler

www.agbursa.com
Ağ Bursa, Kültür, Sanat, Sinema, Bursa.
www.mudanyaonline.net
Mudanya'nın ilk portalı

www.radyopoyraz.com
Hayatın Müziği Bursa'da

Mudanya İş Rehberi