TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2012 Yılı Haber Arşivi 24 Kasım Öğretmenler Günü Mudanya'da Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.

24 Kasım Öğretmenler Günü Mudanya'da Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.

E-posta Yazdır PDF

mudanya gen tr

24 Kasım öğretmenler günü tüm yurtta olduğu gibi Mudanya da çeşitli etkinliklerle kutlandı. İlk tören Mudanya iskele meydanında Atatürk anıtında yapıldı.

İlçe kaymakamı Adem Öztürk, Belediye Başkanı Hasan Aktürk, İlçe jandarma ve garnizon komutanı Binbaşı Oğuz Savaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Sagun, Siyasi parti temsilcileri öğretmenler ve vatandaşların katıldığı törende  ilçe Milli Eğitim Müdürü Harun Sagun tarafından çelenk konulması ve 1 dakikalık saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşının okunmasıyla devam etti.


İkinci tören Mudanya belediyesi Uğur Mumcu Kültür merkezinde düzenlenen etkinlikle  İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmaları Mudanya İsmail Hakkı Kayan İlköğretim okulu Müdürü Orhan Türker,Mudanya milli Eğitim Müdürü Harun Sagun ve eski eğitimci olan emekli öğretmen ve Mudanya belediye başkanı Hasan Aktürk yaparak öğretmenlerin 24 Kasım öğretmenler gününü kutladılar.

mudanya gen tr

Belediye başkanı Aktürk ayrıca belediye tarafından yapımı tamamlanmak üzere olan Mudanya Öğretmen evi ve Misafirhanesinin tüm öğretmenlere ve eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.

Genç öğretmenler adına konuşmayı Elif Selvi yaptı. Törende Mudanya ilçe Milli Eğitim Müdürü Harun Sagun, emekli eğitimci olan ayrıca Mudanya belediye başkanı olan Hasan Aktürk'e eğitime verdikleri destek ve yardımlarından ötürü bir buket çiçek vererek eğitim camiası adına teşekkür etti. 

Ayrıca çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrenci, öğretmen ve spor dallarında dereceye giren okul müdürlerine de kupa ve hediyeleri protokol üyeleri tarafından verildi.

 

mudanya gen tr

 

 Aynı günün gecesi Mudanya belediyesi Türk Sanat ve Halk Müziği koroları 24 Kasım öğretmenler günü nedeniyle Mudanya Belediyesi Uğur Mumcu Kültür merkezinde muhteşem bir konser verdiler.

Geceye Mudanya belediye başkan yardımcısı Seçil Pınar İncecik, belediye meclis üyeleri Nalan Baysan ve Erhan Özekin da katılarak sanatçılara çiçek vererek teşekkür ettiler.

 

 

Son Güncelleme ( Salı, 27 Kasım 2012 21:49 )  

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Muhtar Ziya Yavuz Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Partiler üstü dinamik bir hizmet anlayışıyla, göreve yeniden talibim.

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

Mudanya İş Rehberi