TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2012 Yılı Haber Arşivi BESOB Başkanı Arif TAK: “Başkanlar anlaşırsa okulu yaparız”

BESOB Başkanı Arif TAK: “Başkanlar anlaşırsa okulu yaparız”

E-posta Yazdır PDF

Arif Tak Mudanya Esnaf Teşkilatları Başkanı Emir Ali Usta yı makamında ziyaret etti.Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Arif Tak, Emir Ali Usta başkanlığındaki Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Mudanya’ya yaptığı ziyarette, esnafa ve sanatkâra hizmet etmenin ibadet olduğunu belirten Arif Tak, doğruluk ve dürüstlük olduğu sürece tüm kooperatifin emrinde olduklarını söyledi. 

“OKUL KAVGASI İSTEMEDİK”

İki ay öncesine kadar Kumyaka’daki Özel İdare’ye ait sosyal tesislerin kiracısı olduklarını ifade eden BESOB Başkanı Arif Tak, bu tesislerin kendilerine verilmesi halinde ilçeye okul yapımı taahhüdünde bulunduklarını hatırlattı. Söz konusu okulun Mudanya ve Tirilye Belediye Başkanlarının kendi bölgelerinde yapılması yönünde tartışmalı bir sürece girdiğini belirten Tak, “İki belediye başkanı da direnç gösterdi. Tirilye Belediye Başkanı okulun Tirilye'de yapılmaması halinde tesisler için ruhsat vermeyeceğini söyledi.  Bizim yüzümüzden kimsenin kavga etmesini istemedik. Ve o nedenle okul yapımından vazgeçtik” diye konuştu.

“BİZ SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ”

Tak, iki başkanın anlaşması halinde tekrar okul yapımını gündemine alacaklarını kaydederek, “Bizler, verdiğimiz sözün arkasındayız. Tirilye’de de olsa, Mudanya’da da olsa okul yapmaya da hazırız. Ancak bu konuda başkanların anlaşması gerekiyor” dedi.

“TAK’I ÖRNEK ALIYORUM”

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Mudanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Emir Ali Usta ise, yaptığı hizmetler ve insanlara yaklaşım konusunda Arif Tak’ı örnek aldığını belirterek, hizmetlerin BESOB ile daha da artacağını söyledi. Güzelyalı Siteler Mahallesi’ndeki okul ihtiyacına da gönderme yapan Usta, ilçedeki okul sıkıntısını yeniden gündeme getirdi.

 

www.radyopoyraz.com
www.radugaturk.com

Son Güncelleme ( Çarşamba, 26 Eylül 2012 11:41 )  

Muhtar Ziya Yavuz Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Partiler üstü dinamik bir hizmet anlayışıyla, göreve yeniden talibim.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

AYBAR İLETİŞİM VODAFONE MUDANYA

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

Mudanya İş Rehberi