TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Kumyaka Gençler Birliği Sahaya İndi.

Kumyaka Gençler Birliği Sahaya İndi.

E-posta Yazdır PDF

Antrenör Tahir VuralGeçen yıl ligi 5 ci tamamlayan Mudanya’nın Kumyaka köyünün tek takımı olan Bursa 1. ci Amatör küme takımlarından 1976 yılında kurulan Kumyaka Gençlerbirliği takımı 2011- 2012 futbol sezonunda başarılı olabilmek için çalışmalarına başladı.

Takımın kurucularından ve yıllarca antrenörlüğü yapan Tahir Vural yıllar sonra yeniden takımın başına antrenör olarak getirildi. 


Bu sezon büyükler ve U-19AG–2 branşlarında maçlara katılacak olan Kumyaka Gençlerbirliği takımının bu sezon, geçen sezondan daha farklı olacağını ve kontenjan sorunu nedeniyle takımların yeni sporcular ile takviye edildiğini, mali şartların ağırlaşması ve transfer zorluklarının kulüpleri, daha fazla gençlere yönelttiğini belirten kulüp başkanı Korkut Bilginer ve As başkan Nuh Atik yaptıkları açıklamada,” Taraftarlarımız bu yıl bambaşka bir Kumyaka Gençlerbirliği seyredecekler. Bu yılda yolumuza centilmence devam edeceğiz. Geçen yıl ligi 5 ci sırada tamamladık bu yıl ki transferlerimizle daha üst sıralara çıkacağız” dediler.

Kumyaka Gençler Birliği Futbol TakımıAntrenör Tahir Vural da açıklamasında,” Bu yıl yeni ve genç bir kadro oluşturduk, geçen sezondan takımda az futbolcu kaldı, eski jenerasyondan birçok sporcuyu kadroya dahil ettik. Bir köy kulübü olmamıza rağmen centilmence karşılaşmalara çıkıyor vurucu kırıcı olmadan futbolumuzu oynuyoruz. Geçen sezon kaçırılan bir üst lige çıkmayı bu sezona taşıdık. Köy muhtarımız Ramiz Batmaz’a, köyümüz ihtiyar heyetine ve 2 dönem takımın antrenörlüğünü yapan Mustafa Arslaner ve Birol Oruç’a teşekkür ediyoruz. Yeni sezon çalışmalarına başladık, taraftarlarımızın desteği ile Kumyaka Gençlerbirliği olarak hak etiğimiz iyi sonuçları elde ederek ipi göğüslemeyi ve bir üst lige yükselmeyi hedefliyoruz” dedi.   


       Tarık ARSLAN/MUDANYA 

www.radyopoyraz.com
www.radugaturk.com

Son Güncelleme ( Salı, 27 Aralık 2011 11:25 )  

Yorumlar  

 
+2 #1 Ziyaretçi 28-12-2011 22:12
Kumyakaspor sezon açmış resime bakıyorum tanıdığım iki adam Muharrem ve Tuncay var onlarda yedek kalıyorlardı, geçen seneden yaklaşık 13-15 kişi nerede,hepsimi bıraktı Kumyakasporu,ba şarıya taşıyıp şampiyon yapanlar nerede,bu takım hangi mantıkla Tahir hocaya teslim edildi anlamak mümkün değil,aynı tas aynı hamam takımı 2.küme ayarına çekmişler yazık,koskoca 2 sene boşuna mı masraf yapılıp takım buralara çıkartıldı çok yazık bu takım küme düşer............................
 
 
+1 #2 Ziyaretçi 05-01-2012 14:24
Antrenör Tahir Vural da açıklamasında,” Bu yıl yeni ve genç bir kadro oluşturduk, geçen sezondan takımda az futbolcu kaldı, eski jenerasyondan birçok sporcuyu kadroya dahil ettik. Bir köy kulübü olmamıza rağmen centilmence karşılaşmalara çıkıyor vurucu kırıcı olmadan futbolumuzu oynuyoruz. Geçen sezon kaçırılan bir üst lige çıkmayı bu sezona taşıdık. diyor Tahir hoca sen bu kadro ile ancak rüyanda şampiyon olursun,senin futbol bilgin ve kariyerin zaten buna müsade etmez doğa kanunlarına aykırı, bir geçmişine bak öyle demeç ver Kumyakaspor iki kez şampiyon olmuş ikisindede yabancı hocalar ile yani sen yokken.........
 

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

Mudanya İş Rehberi