TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2011 Yılı Haber Arşivi Mudanya Kadın Meclisi’nde Yeni Dönem

Mudanya Kadın Meclisi’nde Yeni Dönem

E-posta Yazdır PDF

Mudanya Kadın Meclisi.Mudanya Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanlığı’na, Ahmet Rüştü Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Figen Öztürk seçildi.

Divan başkanlığını Mudanya Kent Konseyi Başkanı Soyer Kazancı’nın yaptığı seçimli genel kurul, Belediye Meclisi Salonu’nda 30 üyenin katılımıyla gerçekleştirildi. Kadın Meclisi Başkanı Zeynep Şen’in yıllık faaliyet raporunu okumasıyla başlayan genel kurulda, Konsey Başkanı Soyer Kazancı da, Türk Kadınının siyasi haklarını kullanmaya başladığı gün olan 5 Aralık günü dolayısıyla da kadın hakları konusunun neden diğer ülkelerin gerisinde kaldığını sorguladı.

Daha sonra oluşturulan liste doğrultusunda açık oylamayla yapılan seçimlerde Hediye Sümer, Figen Öztürk, Nilgün Akengin, Saffet Baytekin, Gülşen Ersezen, Oya Nar ve Sedef Güngör yeni dönemde Kadın Meclisi’nin yürütme kurulunu oluşturdu. Kadınlar kendi aralarında yaptıkları görev dağılımında ise Figen Öztürk’ü başkanlığa getirirlerken, Nilgün Akengin’i başkan yardımcılığına, Oya Nar’ı ise sekreterliğe seçtiler. Yeni yönetim, meclisin eski başkanı Zeynep Şen ve yönetimine katkılarından ötürü teşekkür etti.

 

www.radyopoyraz.com
www.radugaturk.com

Son Güncelleme ( Cuma, 16 Aralık 2011 13:13 )  

Kahvaltı Sarayı Mudanya

Mudanya Türk Telekom Kampanya

ikielin sesi

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

Mudanya İş Rehberi