TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2009 Yılı Haber Arşivi Taekwondo müsabakaları sona erdi

Taekwondo müsabakaları sona erdi

E-posta Yazdır PDF

Turnuva sona erdi

Bursa’da faaliyet gösteren 11 takımın katıldığı, Mudanya Belediyesi ve Taekwondo Bursa İl Temsilciliği’nin birlikte düzenlediği, “1. Mudanya Belediyesi Taekwondo Başkanlık Kupası” şampiyonası sona erdi.

Mudanya Kapalı Spor Salonunda düzenlenen ödül töreninde, şampiyonada derece yapanlara kupa ve madalyaları, Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, antrenörler ve milli sporcular tarafından verildi.

Taekwondo Bursa İl Temsilcisi Turgay Aydın, 12 yaş ve üzeri yaklaşık 200 sporcunun ter döktüğü müsabakalar sonunda, Taekwondo sporuna verdiği önem ve destekten ötürü, Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk’e teşekkür etti.

 

 YILDIZLAR

33 KG 

1-  ABDÜL BAKİ ASLAN   : M.K.P.  BELEDİYESİ

37 KG 

1- BEDEL IŞIK   : YILDIRIM GENÇLİK
2- ERMAN TOPKARA  : EMEK SPOR KULÜBÜ
3- METEHAN ŞİŞMAN  : EMEK SPOR KULÜBÜ
3- M. EMN YAVUZ   : G.S.İ.M


41 KG 

1-BATUHAN EKREM   : G.S.İ.M
2- ŞABAN BAŞTAŞ   : EMEK GENÇLİK
3- BERKAN ARI   : MUDANYA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

45 KG 

1- TUNAY POLAT   : YENİCE
2- CEM ONUR SEVİMLİOĞLIU : YENİCE
3- MURAT KARATAY  : EMEK SPOR KULÜBÜ
3- FATİH ÇAKICI   : YENİCE

49 KG 

1- HALİS KARADEMİR  : OSMANGAZİ BELEİDİYE SPOR KULÜBÜ
2- SAMET PARILTI   : EMEK SPOR KULÜBÜ
3- ÖZKAN DURSUN   : YENİCE
3- MUHAMMED FURKAN ELÇİOĞLU : G.S.İ.M

53 KG 

1- NUMAN UZUN   : EMEK SPOR KULÜBÜ
2- AKİP ÖZTOPRAK   : EMEK SPOR KULÜBÜ
3- ENGİN HAKLI   : YILDIRIM BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3- KAHRAMAN TOP  : SAĞLIK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ

57 KG 

1- HARUN AKGÜL   : EMEK SPOR KULÜBÜ
2- BAHADUR TURAN  : YILIDIRIM BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3- FARUK KELEŞ   : MUDANYA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
3- FATİH ÇELİK   : EMEK SPOR KULÜBÜ


61 KG 

1- MUSTAFA KAYAALP  : YILDIRIM BELESİYE SPOR KULÜBÜ
2- FURKAN TOSUN   : YILDIRIM BELEİDYE SPOR KULÜBÜ
3- ALİ İVGEN   : MUDANYA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
 

65 KG 

1- VEYSEL ATİLLA   : SAĞLIK GÜCÜ SPOR KULBÜ
2- TOLGA YEŞİLIRMAK  : MUDANYA GEÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
 

+65 KG 

1- SELÇUK YILDIZ   : SAĞLIK GÜCÜ
2- SERDAR ÇAVUŞ   : YENİCE
3- UMUT ÖZBAL   : YILDIRIM BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
 

 MİNİK BAYANLAR
20 KĞ  

1- ESMA MELLE   :KESTEL BELEDİYESİ SPOR KLB
2- BERFİN ULUÇAY :SAĞLIK GÜCÜ
3- İREM KAYA   :BURSA TAEKWONDO SPOR KLB
3- HABİBE SELİNYAKA : SAĞLIK GÜCÜ

23 KĞ

1- BİSET AKPINAR  : G.S.İ.M
2- AYFER İNAL  : BURSA TAEKWONDO
3- BERFİN LATİFECİ : YILDIRIM BELD SPOR KLB
3- ECE OKAY TUBERDİ : M.K.P BELEDİYESİ

27 KĞ

1- DUYGU AKBULUT  :YILDIRIM BELEDİYESİ
2- RABİA ÜNER  : KESTEL BELEDİYESİ SPOR KLB
3- BÜŞRANUR AYGÜN  : BURSA TAEWKOPNDO SPOR KLB
3- BUSENUR ÇETİN : İNEGÖL YENİCE BELEDİYESİ

30 KĞ 

1- BÜŞRA DELİBAŞ : YILDIRIM BELEDİYESİ SPOR KLB
2- SEHER DERGÜL : YILDIRIM BELEDİYESİ SPOR KLB
3- SELİME ÖNCÜ  : MUDANYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
3- MİHRİBAN ÖZDEMİR : KESTEL BELEDİYESİ SPOR KLB

33 KĞ

1-FİGEN PINARTOP : SAĞLIKGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
2- SİDAL GÖÇMEN  : SAĞLIKGÜCÜ SPOR KLB
3- DİLAY AYGAN  : KESTEL BELEDİYESİ SPOR KLB
3- MİRAÇ BURCU GÖKÇE : BURSA TAEKWONDO SPOR KULUBU

36 KG

1-BİLGEHAN ÖZER :M.KP BELEDİYESİ
2-SELCAN BOZKIRLI :OSMANGAZİ BELEDİYESİ
3-HATİCE KARAMAN  : YILDIRIM BELEDİYESİ SPOR KLB
3-DİREN TUĞRUL   : SAĞLIK GÜCÜ

40 KĞ

1- SEBEAHAT NUR S.OĞLU : İNEGÖL YENİCE
2- FATMA BAŞARIR : BURSA TAEKWONDO
3- BETÜL ÇAĞ  : KESTEL BELEDİYESİ
3- GÖKÇE BAYRAM : OSMANHAZİ BELEDİYE

45 KĞ

1- PERİHAN TOP       : SAĞLIKGÜCÜ
2. GAMZE İLHAN   : İNEGÖL YENİCE
3- ZEYNEP YÜCE  : İNEGÖL YENİCE
3- İZEL SAĞIM   : M.K.P BELEDİYESİ

50 KĞ

1- HİLAL AYDIN  :İNEGÖL YENİCE
2- GÖZDE KOLSUZ :     “             “
3- ZELİHA ULUÇAY : SAĞLIK GÜCÜ
3- ALEYNA KARAKUŞ : YILDIRIM BELEDİYE

57 KĞ

1- SEMA DEMİRKOL : İNEGÖL YENİCE
2- ELİF KOKMAZ  : OSMANGAZİ BELEDİYESİ
3- ARİFE KELEŞ  :EMEK GENÇLİK
3- ÖZGE ÖZGÜR  : EMEK SPOR KLB

+57 KĞ

Minik Erkekler

20 KĞ 

1- MUHAMMET SAYİT ŞİMŞEK  : YILDIRIM BEL SPOR KLB
2- TAYYİP KORKMAZ  : YILDIRIM GENÇLİK SPOR KLB
3- SEZER MUTLU   : İNEGÖL YENİCE BELDYS
3- ŞENER MUTLU   : İNEGÖL YENİCE BELDYS

23 KĞ 

1- ONUR DOLİ   : YILDIRIM BEL SPOR KLB
2- İBRAHİM YUSUF   : KESTEL BEL SPOR KLB
3- GÖRKEM DİLSİZ   : MUDANYA GENÇLİK SPOR KLB
3- RAMAZAN TALHA   : M.K.PAŞA BELEDİYE

27 KĞ 

1- OKAN KESKİN    : YILDIRIM BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2- BİLAL DEMİRKAN   : BURSA TAEKWONDO
3- GÜRKAN ÇİFTÇİ   : SAĞLIK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ
3- HAKAN GÜNEŞ    : SAĞLIK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ

30 KĞ 

1- KADİR MUTLU    : YENİCE SPOR KULÜBÜ
2- ENES YAVUS   : KESTEL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3- ORGAY POLAT   : YENİCE
3- SEVA SEVİ   : M.K.P

33 KĞ

1- YUNUS YILDIRIM   : YENİCE
2- MERT EYÜP   : GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
3- MEHMET POLAT   : SAĞLIK GÜCÜ
3- TAHA BONCUK   : YILDIRIM BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

36 KĞ 

1- MERİÇ H. EYÜP   : GEÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
2- ŞAHİN SALIK   : KESTEL SPOR KULBÜ
3- MUHARREM DÜZENLİ  : OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3- MEHMET ALİ YAVUZ  : YENİBAĞLAR

40 KĞ

1- CAN TOPKARA   : EMEK SPOR KULBÜ
2- RIZA TOKGÖZ   : M.K.P.
3- İBRAHİM MUSTAFAOĞLU  : YILDIRIM GEÇNLİK
3- İLKAN GÜNEŞ   : SAĞLIK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ

45 KĞ 

1- FURKAN MERİÇ   : HÜRRİYET GENÇLİK
2- VEDAT TOP   : MUDANYA GENÇLİK SPOR VE KULÜBÜ
3- FIRAT YILMAZ   : SAĞLIK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ
3- SATILMIŞ AKKAYA  : EMEK SPOR KULÜBÜ

50 KĞ 

1- OKTAY SEZGİN   : SAĞLIK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ
2-ALİCAN DEMİRBAĞ  : KESTEL SPOR KULÜBÜ
3-ALPER ERCAN   : BURSA TAEKWONDO
3-MERTCAN İNAN   : MUDANYA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

57 KĞ

1- İSMAİL HAKKI AYAZ  : G.İ.S.İ.M
2- AHMET YALDIZ   : OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3- ALİ EMİR KOYUN  : BURSA TAEKWONDO
3- DOĞUKAN MIZRAK  : G.S.İ.M

1- ELİF PAR  : EMEK GENÇLİK
2- BEYZA ÇELİKKAYA : OSMANGAZİ BELEDİYESİ
3- HANİFE AYDIN   :     “                           “
3- İLAYDA KARAKUŞ : YILDIRIM BELEDİYESİ

41 KĞ 1- SEDANUR AKINCI  : YIL BELEDİYESİ
 2- GİZEM GÜNDOĞAN  : OSMANGAZİ BLDYS
 3- AYBÜKE GÖLCÜR  : İNEGÖL YENİCE BLD
 3- SEHER  KAYA   : EMEK SPOR KLB

44 KĞ 1- İREM DEMİRLİ   : KESTEL BELEDİYESİ SPOR KLB
 2- K.BETÜL DELİBAŞ   : YIL BEL SPOR KLB

47 KĞ 1- DENİZ ARSLAN   : EMEK SPOR KULÜBÜ
 2- EZGİ REÇBER   : SAĞLIKGÜCÜ SPOR KLB
 3- SİBEL BANA   : SAĞLIK GÜCÜ SPOR KLB
 3- DİLRUBA ÖZTOPRAK  : EMEK SPOR KLB

51 KĞ 1- TUBA DENZİ   : YIL BEL SPOR KLB
 2- BÜŞRA DEMİREL   : SAĞLIKGÜCÜ SPOR KLB
 3- FATMA  AKKAYA  : HÜRRİYET SPOR KLB
 3- ECEM DEMET   : G.S.İ.M

55 KĞ 1- KADER TOP   : SAĞLIKGÜCÜ
 2- MERYEM AY   : M.K.P BEL SPOR KLB
 3- ÇİLEM DENİZ   : YIL BEL SPOR KLB

59 KĞ 1-SERAP ILGAR   : SAĞLIKGÜCÜ SPOR KLB
 2- GONCAGÜL KOTİL  : YIL BEL SPOR KLB

+59 KĞ 1- MERVE SEVİ   : M.K.P BEL SPOR KLB
 2- SELVİ AHMEDOZ   : YIL BEL SPOR KLB
 3- MELİKE ÇAĞ   : KESTEL BEL SPOR KLB

 MİNİK BAY-BAYAN KUPA  KLASMANI
 ===============================================
1 – İNEGÖL YENİCE BELEDİYESİ SPOR KLB  46 PUAN

2 – YILDIRIM BELEDİYESİ SPOR KLB   43      “

3 – SAĞLIK GÜCÜ SPOR KULÜBÜ    35      “

4 – KESTEL BELEDİYESİ SPOR KLB   32      “

 YILDIZ BAY – BAYAN KUPA KLASMANI  
===============================================

1 – YILDIRIM BELEDİYESİ SPOR KLB   39  PUAN

2 – SAĞLIK GÜCÜ SPOR KLB    36      “

3 – EMEK SPOR KULÜBÜ    35      “

4 – M. K . PAŞA BELEDİYESİ SPOR KLB   17      “

Son Güncelleme ( Pazartesi, 11 Ocak 2010 01:53 )  

Mudanya Türk Telekom Kampanya

ekol elektrik mudanya

Yamaç Tepe Cafe  Mudanya Yıldız Tepe Mevkii

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

Mudanya İş Rehberi