TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2009 Yılı Haber Arşivi Emir Ali Usta Oda Başkanlığı'na Yeniden Aday

Emir Ali Usta Oda Başkanlığı'na Yeniden Aday

E-posta Yazdır PDF

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emir Ali Usta yeniden ADAY

Mudanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emir Ali Usta yaptığı yazılı basın açıklamasıyla Esnaf Odası Başkanlığına tekrar aday olduğunu açıkladı.  08 Ocak 2010 tarihinde Mudanya Belediyesi Düğün Salonunda yapılacak Oda seçimlerine ilişkin uyarılar ve hatırlatmalarda bulunan Usta "8 Ocak 2010 tarihinde yapılacak esnaf odası seçimlerinde yine birlikte olmak, sevgi ve güveni daha da  büyütmek ve yeni hizmetlerde buluşmak üzere adaylığımı açıklarken sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyor hayırlı kazançlar diliyorum." satırlarıyla yeniden aday olduğunu açıkladı.

Hakkında bazı suçlamalara da değinen Usta "Birilerinin üzerimize sıçratmaya çalıştığı çamura bulaşmadan yasalar karşısında kendimizi savunduk ve hep biz haklı çıktık." dedi.

Mudanya Esnaf Odası Başkanı Emir Ali Usta'nın adaylık açıklama metnini aşağıda aynen yayımlıyoruz.

Basın Açıklaması

Değerli Esnaf arkadaşlarım. 1999 yılında göreve geldiğimiz gün bir hedef belirlemiştik. O hedef sevgi ve güvenini kazanmak, dolayısı ile sizlere layık olmaktır. Ne mutlu bizlere ki o sevgi ve güven sayesinde bugünlere geldik. Yasaların bizlere tanıdığı haklar çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürdük. Hiçbir esnafımızı incitmediğimiz gibi, bizlerde incinmedik.

Ülkemizin çok önemli bir süreçten geçtiği bu dönemde ekonomik krizin etkilerini hep birlikte azaltmaya çalıştık. Böyle dönemlerde en büyük ihtiyacımız olan dayanışma ve yardımlaşmayı hep birlikte uyguladık, uygulamaya devam edeceğiz. Esnaflarımızı borçlarından dolayı yasal yollarla köşeye sıkıştırmadık, malına mülküne göz dikmedik. Aksine Esnaf Kefaletin görevini üstlenerek anlaşmalı bankalarımız aracılığı ile esnafımıza kaynak yaratmaya çalıştık.

Birilerinin üzerimize sıçratmaya çalıştığı çamura bulaşmadan yasalar karşısında kendimizi savunduk ve hep biz haklı çıktık.

Değerli esnaf arkadaşlarım, buradan sizlere önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum.Oy kullanmaya gelirken yanınızda nüfus cüzdanınızı mutlaka bulundurun. Ayrıca salona sadece oy kullanacak esnaflarımız alınacağından yanınızda misafir getirmemeye özen gösteriniz. Bu duygularla 8 Ocak 2010 tarihinde yapılacak esnaf odası seçimlerinde yine birlikte olmak, sevgi ve güveni daha da  büyütmek ve yeni hizmetlerde buluşmak üzere adaylığımı açıklarken sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyor hayırlı kazançlar diliyorum.

Mudanya Esnaf ve Santkarlar Odası Başkanı Emir Ali Usta

Son Güncelleme ( Pazar, 03 Ocak 2010 22:03 )  

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Muhtar Ziya Yavuz Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Partiler üstü dinamik bir hizmet anlayışıyla, göreve yeniden talibim.

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

Mudanya İş Rehberi