TURKSAT KABLONET FIRSATI

Mudanya gen tr - Mudanya nın Yüksekten Uçan Martısı - Son dakika haberleri

Font Boyutu
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Ana Sayfa 2009 Yılı Haber Arşivi AKP Cumhurbaşkanlığı Seçimi İçin Halk Toplantıları Yapıyor.

AKP Cumhurbaşkanlığı Seçimi İçin Halk Toplantıları Yapıyor.

E-posta Yazdır PDF

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Mudanya İlçe Başkanlığı, 10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimine sayılı günler kala çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor.

AKP Mudanya İlçe Başkanı Erdal Kaya, Meclis üyeleri, İl Başkanlığı ve İl Gençlik Kollarından gelen koordinatörler ve teşkilat üyeleri ile birlikte mahalleler de halk toplantıları yaparak Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ a destek istiyorlar.

AKP Mudanya İlçe Başkanı Erdal Kaya mahallelerde halk toplantıları yapıyor

Cumhurbaşkanlığı Seçim kampanyası kapsamında önceki gün Çepni ve Mirzaoba Mahalle toplantılarında halka hitap eden İlçe Başkanı Erdal Kaya, Cumhurbaşkanını ilk defa halkın seçmesi için bu düzenlemeyi AKP'nin gerçekleştirdiğini belirtirken "İlk defa Halkımızın oyları ile yani sizlerin teveccühü ile ülkemize Cumhurbaşkanını seçeceğiz. Son 12 yılda Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde AK Parti ile birlikte Türkiyemiz, Sağlıktan Ulaşıma, Tarımdan Eğitime ve Ekonomiden Sosyal Politikalara kadar bir çok alanda gelişti, büyüdü ve Dünyanın imrendiği bir ülke haline geldi. Bunun devam etmesi ve Türkiye'nin her alanda daha çok gelişmesi ve Dünya'da lider bir ülke konumuna yükselmesi için Cumhurbaşkanı adayımız ve Başbakanımızın Cumhurbaşkanı seçilmesi gerekmektedir." diye konuştu.

 

Cumhur  Başkanlığı için AKP İlçe Başkanı Erdal Kaya Halk Toplantılarında

Cumhurbaşkanı ve Başbakanın uyum içerisinde çalışarak Türkiye'nin sorunlarına daha kalıcı çözümler üretebildiğini söyleyen İlçe Başkanı Erdal Kaya "Eskiden bu ülke ve bu millet, Başbakana Anayasa kitapçığını fırlatan Cumhurbaşkanları olduğu için ekonomik krizleri yaşadı. Ama 2007 yılından sonra gördük ki uyum içinde çalışan Başbakan ve Cumhurbaşkanı ile Türkiye her alanda gelişme kaydederek, halkının ileriyi görebildiği, istikrarlı ve güvenli, bir ülke oldu." dedi. Çepni ve Mirzaoba halkının sorunlarıyla da yakından ilgilenen AKP Mudanya İlçe Başkanı Erdal Kaya, halkın kendilerine gösterdiği destek ve misafirperverlik için teşekkür etti.

 

Son Güncelleme ( Pazar, 10 Ağustos 2014 02:22 )  

SÜREYYA BUTİK MUDANYA

Hasanbey Mahallesi muhtarlığına makamda oturmak için değil, Mahallemiz için çalışmaya talibim

CEM TÜRKMEN HASANBEY MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Tıklayın

İlhan ATABEY

Bizim Muhtarlığımızda tatlı dil güleryüz, gönüllere girmek, doğru konuşup bitecek bir işi sonuçlandırmak var.

Daha modern, daha çağdaş, daha yaşanabilir bir Şükrü Çavuş için Geliyoruz!

Şeref ŞAŞ Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Muhtar Ziya Yavuz Şükrü Çavuş Mahallesi Muhtar Adayı

Partiler üstü dinamik bir hizmet anlayışıyla, göreve yeniden talibim.

Bursa Hava durumu

BURSA HAVA DURUMU

Mudanya İş Rehberi